Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ŻAL MI BYŁEGO MĘŻA

Polecane posty

Gość gość

Wychowywał się bez matki, którą miał na wyciągnięcie ręki ale zamroził uczucia i byli dla siebie emocjonalnie niedostępi. Ojciec jego był i jest nieszczesliwy więc syn teraz jest nieszczesliwy. I mój były mąż całe swe rozgoryczenie z czasó dzieciństwa z braku matki na co dzień stał sie oziębły emocjonalnie siedzi non stop w komputerez w laptopie loguje sie na portalach randkowych na forach na czatach na portalach spolecnosciowych i ciągle szuka wiele kobiet swego zycia ale nie wie ze nikt w tym zadna kobieta mu tej pustki i dziecinstwa nie zastapi. Czy moj byy maż powinien pojsc na terapię ? Bo on mnie sledzi przesladuje w internecie nie pozwala mi poznac żadnego męzczyzny śledzi moje życie, moich wspólpracownikó, nawet wie kiedy ubikacje zapcham w wynajetym mieszkaniu . On podszywa sie pod kobiety i rozmawia przez internet z męzczyznami którzy mnie znają z realu i nie dopuszcza ich do mnie bo on ciągle mnie chce ale przez trdne dziecinstwo ani ze mną ani z zadną inną kobieta sie nigdy nie potrafił dogadac. ma on wiele twarzy na zewnątrz dla ludzi to prezentuje sie idealnie a w srodku ma emocjonalną wjne i krzywdzi wszystkich ludzi .poszedł teraz do dzieciatej rozwódki, z którą nie był 2, 5 roku ale nazywał ją kiedys tylko su.ką, o ktorej mowil ze nigdy jej nie kochal a zawsze ja bylam najwazniejsza bo tylko ja go znalam prawdziwego .on siedzi na tym forum i robi zadyme. Jak sobie radzic z takim babiarzem ? czy on jest niepoczytalny czy chory ? taki pies ogrodnika co samemu nie wexmie a drugiemu tez nie da. Ludzie pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też siedzisz na portalach randkowych? Nie łatwiej ci stanąć koło drogi i zaczekać aż jakiś samochód się zatrzyma? Jesteście oboje siebie warci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie siedzi na portalch choc jest wolna. On ma żone rozwódke która ma 2 dzieci kazde z innym facetem. I on zawsze mowił juz w 2009 2010 r. ze jej nie kocha a dopiero co ją poznał .On zawsze mowił że kocha swą dawną sąsiadke że zawsze bedzie dla nieo wazna i wyjątkowa ale ona go odpuscila jak widziala jaki ma charakter i ze jest zajety. Zainteresowala sie w 2010 - 2011 kims innym ale on jako babiarz i pies ogrodnika przekreslil calą te nową znajmosc . On jes taki podły tak pozbawiony uczuc i skrupółów że ma żone której nie kocha a nie pozwala byc z nikim swej dawnej sąsidce ktorą twierdzi że jest jemu przeznaczona. On podszywa sie pod kobiety i gada przez neta z facetami którzy kojarzą znają jego sąsiadke on jest chory bo on tak chce kontrolowac jej zycie i on nie chce by jego sąsiadka kogoś w życiu poznała, choc ona jest wolna a on zajety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On czyli babiarz to co robi opisuje potem w necie stąd ta jego sąsiadka drogą dedukcji wie jak on wszystko niszczy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta łajza siedzi i wymyśla tematy "żal byłego" "żal byłej" "żal siostry" Więcej inwencji trollu jesteś monotematyczny jak namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal go bo moze jest chory , niepoczytalny albo to rys psychopatyczno - narcystyczny. Kobiety, uciekamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to był zimny chów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam tez go żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam też go żal co on założył fikcyjne konta na naszej klasie i pisał tam z fikcyjnymi postaciami ponizal swą żone a wielbił sąsiadke i żałował że zniszczyl cos waznego z sasiadką teraz bo wrócił po 2,5 latach do rozwiedzionej dzieciatej obecnie drugi raz pseudozony A rozmowy sie bałwiele szkód roznym kobietom wyrządził w kazdej kobiecie matki szuka starsze go interesuja ale btakow z dziecinstwa nie nadrobi. nie tedy droga żal nam go i tych kobiet a zwlaszcza tej jednej sasiadki bo dobra i ladna to dzieczyna ze świecą takiej szukac i jeszcze jej sie wtrąciłw inną znajomosc z P. i potem ta z za wschodniej granicy sie wtrąciłą. Biedna ta sąsiadka tyle nieszczesc ją spotkało nikt jej nie przeprosil nie wynagrodzil nie zrekompensowal nie porozmawial z nią, sama siedzi tyle czasu stracuiła chora jest i płącze taki smutek i żal takie chamstwo kurestfto swiatem rządzi jeszcze rodzina ją oszukała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sie już nie zmieni chyba że na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis nienormalny musiał być wnioskuje z twojego opisu olej go kobieto i bądz szczesliwa bo z takim to tylko kula u nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda energii zalowac kogos kto nie jest tego wart jak jest chory na glowe to niech sie w koncu zacznie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze sie on pod innych podszywa na tym forum i w necie stosując konfabulacje ?! Niech on sie naprawde leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby matka iwedziała kim taki chłoptas jest to chyba poszłąby na aborcje bo wstyd ze taki podły syn po swiecie chodzi i tyle zła iszkód wyrządza a potem jeszcze płacze żeto kobiety go krzywdzą. co za szuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się a jemu daj spokój i przestań go śledzić w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namów go może na terapię albo go całkiem olej bo szkoda twego cennego czasu w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poscie jest napisane że to on ją śledzi bo nawet wie że ona wynajmuje mieszkanie i że jej się klop zatkał bo za dużo papieru nawaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznacie takiego psychola to nie bedziecie bazgrolic, ze prowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×