-
Zawartość
279 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Haha, ale szczujesz avkiem
-
Każdy goni, a moja sąsiadka ma codziennie czas na kawkę i leżaczek. Taka to pożyje. Remont taki krótki 10-dniowy, w poniedziałek zaczeli wiec jeszcze tylko dni. To powodzenia w podrywie, choć założę się że jesteś dla siebie zbyt surowym krytykiem. Dla mnie jesteś piękna ze swoim stoickim spokojem, ja bym brała taką oazę spokoju w ciemno Kawka może online? Bo nie wiem czy jestes w UK czy jakimkolwiek innym zakątku świata. Nie wiem kiedy będę, przy okazji remontu pokojów dzieci mam zamiar wyrzucić połowę ich gratów, czeka mnie trudne starcie, nie wiem czy wyjdę z niego żywa Tymczasem miłego wieczorku i do spisania
-
We wszystkich sektorach Ja na urlop wyjezdzam dopiero w sierpniu, ale w miedzyczasie mam zaplanowane wyjazdy weekendowe. Póki co, dużo pracy, remont w trakcie i mało czasu na regenerację. Ale wkrótce będzie luźniej, mniej obowiązków szkolno-treningowych, mam w planie odpoczynek od rutyny
-
Pamiętam kochana Właśnie byłam świadkiem sceny miłosnej pod pizzerią, pan podjechał elegancko ubrany, pani już czekała, przywitali się soczystym całusem i udali na randkę. Muy romantico A poza tym to upał niemiłosierny się zrobił, pojadę na rowerku do tężni trochę się schłodzić i przy okazji popracuję nad formą. Co u Ciebie?? Jak żyjesz
-
Ja nie pamiętam
-
Kupiłem sobie znów koszulki 4F do biegania i rowerowania 😉😎🏃♂️👟🚲🚴♂️
BellaS odpisał +RC+ na temat w Życie uczuciowe
a w Polsce jest zakaz chodzenia z nożem po ulicy? -
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale mój śledzia goli
-
kupiłam sobie flaczki, zeżre zaraz po badaniu. Zreszta pewnie pół lodówki pochłone z rozpędu
-
Droczy sie z wami A wczorajszy wątek jak sie skonczył? Pojawiły sie jeszcze jakies kompromitujące szczegóły życia seksualnego "normalnych ludzi"?
-
seks mnie tak nie rusza jak żarcie szczególnie dzisiaj
-
Hej co słychać, wszyscy? tylko nie piszcie o jedzeniu bo mam dzisiaj przymusową głodówke
-
bób. Dzisiaj 2 paczki zieloniutkiego młodziutkiego bobu trafiło do mojego koszyczka. Jutro konsumpcja będzie Hejkerzy bobu czas start!
-
Nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki, choc dostrzegam jego niewątpliwe atuty
-
Okej, możesz poczekać na ławce rezerwowych, jest na niej jeszcze troche miejsca
-
Będąc w związku z rozwodnikiem chyba nawet na podium sie nie lapie w hierarchii ważności wiec trzecie miejsce powinnam brać w ciemno
