Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 plu dobrze, ze jest, ale to jednak troche za malo na utrzymanie dziecka

Polecane posty

Gość gość

Te 500 zł dobrze, ze jest i to deceniam, ze wo ogole cos dali, ale to nie wystarczy na utrzymanie dziecka. Rodzice i tak muszą dopłacać do nich co najmniej 300 zł, albo wiecej. Także ten program nie jest idealny. Już nie mowiąc ,ze opiekunki do dziecka czy przedszkola panstwo nie oplaci, a kobiety tez potrzebuja odpoczynku w opiece nad dzieckiem. Na utrzymanie dziecka takie zeby rodzic nie ponosil kosztow powinno byc z 1000 zł plus, albo przynajmniej 800. Bo nadal nie da sie utrzymac dziecka za te 500 zł, no moze jak jest niemowlakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty! Obowiązek utrzymania dziecka, to obowiązek rodziców, a nie podatnika!!!! Więc ciesz się, ze masz to 500+, a na resztę zapracuj sama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto powiedział że państwo ma pokryć koszty utrzymania dziecka ? To jest obowiązek rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upadłaś na głowę! Będziesz się mnożyć jak królik i jeszcze oczekujesz że państwo będzie na ciebie łożyć czyli ja, tak? Co maja powiedzieć rodzice z jednym dzieckiem ledwo koniec z końcem wiążąc. Co! Do roboty leniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam córke , pracuje na cały etat, zarabiam 1700na reke( bo inaczej sie nie da, bo grafik dostosowany do potrzeb- wiecej nie zarobie) Maz zaraznia jakies 2500zł, (bo wiecej u nas nie wyciagnie chyba nigdzie) Mieszkanie wynajmujemy , z oplatmi jakies 1700zł . Zostaje nam 2500 na raty, zarcie , przyjemnosci, bilety miesieczne itd... 500+ nie dostane bo sie nie łapie. Jak zrezygnuje z pracy tez sie na 500+nie łapne, bo maz ma wiecej! A taka panna, co to sie jej robic nie chce, narzeka na to ze bierze 500+ za darmo i jeszcze jej mało! Jakby mi ktos dal 500zł miesiecznie , za samo to ze podpisze kilka domumentów, to kuzwa bym go po d***e całowała, a nie jeczala ze mi mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaola
Nie czujecie, że to troll? Panna nakręca g****oburze a Wy łykacie jak pelikany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze Trol. A do gościa 10:26 spróbujcie jakos uregulować sytuacje mieszkaniowa. I nie bierzcie na raty. Dziwne to wyglada - za wynajem płaca, na raty biorą, a zarobki takie sobie. Lepiej weź na mieszkanie, a badziwie na raty sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie że mi sie nie chcę bo jestem osobą po studiach, ale jednak na czas kiedy dziecko jest małe nie pracuje, więc już pieniędzy jest mniej. Stąd taki pomysł żeby pieniedzy wystarczylo na utrzymanie dziecka, ze np. w Niemczech tak wlasnie jest. A 500 zł na utrzymanie nie wystarczy. Ja to doceniam ,ze tyle przeznali, ale i tak koszty nadal sa spore jakie rodzic musi ponosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli Cie nie stac na utrzymanie dziecka to gi po prostu nie miej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale wlasnie po to został wziety kredyt by sie uwiarygodnic w oczch banku! Nie chcieli dać mi kredytu na 150-200 tys z czysta kartoteka w BIK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak po studiach Cię nie stać na dziecko, to trzeba użyć rozumu i robić jak Cię bedzie stać :D co za prymityw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zalezy jakie studia:x bo po takiej "ochronie srodowiska", albo"inzynier włókiennictwa" to moze byc ciezko:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+500 to szkodliwa ustawa. Różnicuje społeczeństwo. Wybiórczo traktując ludzi. Jest społecznie niesprawiedliwa. Pod przykrywką działania na korzyść ludzi kupuje głosy na następne wybory. Polska wkrótce będzie miała ustrój z dyktaturą i kultem jednoski. W więzieniach pojawią się więżniowie niepokorni. Nie cieszcie się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54 w sumie racja, sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×