Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból na początku ciąży

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 4 tygodniu ciąży. Od 2 tygodni raz na jakiś czas boli mnie brzuch jak na okres, najczęściej wieczorami. Mam się czego bać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rosnaca macica ciagnie wiezadla, jezeli bol jest sporadyczny to najczesciej normalny, gdy nie ma plamienia, ani innych oznak. Taki bol moze towarzyszyc przez cala ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja pierwsza ciąża i chyba jestem przewrażliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po in vitro miałam takie bóle i niestety straciłam ta ciąże ale u ciebie prwnie tak jak ktoś napisał macica się powiększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból rosnącej macicy czy rozciągania innych struktur to raczej ciągnięcie czy takie kłucia. Jestem w trzeciej ciąży, rozpoznają te bóle. Ból jak na okres może świadczyć raczej o jakichś skurczach macicy, co jest realnym zagrożeniem dla ciąży. Kiedy pojawi się plamienie, może być za późno. Ja bym przy tego typu bólu wzięła coś rozkurczowego (po telefonicznej konsultacji) i od razu umówiła się na wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie brzuch pobolewa od samego początku. Jak byłam u lekarza to jeszcze nie było widać zarodka a i tak bolało, powiedziałam mu o tym on mi kazał najpierw potwierdzić ciążę. To było tydzień temu. Do lekarza idę dopiero w piątek. Plamień nie mam na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potwierdziłaś ciążę? Robiłaś betę albo chociaż test z moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarodek to może być widoczny dopiero w 7-8 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani z trzecia ciaza! Dzieci rodzilas przez CC ? Przeciez skurcz to zupelnie inny bol. Ten przy okresie ( rozciaganiu sie macicy) jest tepy, az sie czasem slabo robi. Przy skurczach nawet tych przepowiadajacych bol jest ostry , siarczysty, czuc napiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez byłam w ciaży trzy razy. Pierwsza bezproblemowa , druga z "wpadki" po nastu latach , ale juz tydzien przed spodziewanym okresem wiedziałam - bo bołało jakby zaraz miała dostać. Potem bolało tak całą ciąże, a ból był tak mocny ze nie mogłam stac, siedziec , ani leżeć. Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw, zdecydowaliśmy o trzecim dziecku i też bołało jak na okres , ale już trzy dni po zapłodnieniu, a test pokazał dwie kreski dopiero tydzien po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×