Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawe, że wyprawki nie może kupić rodzina, bo to obraza dla ciężarnej gwiazdy

Polecane posty

Gość gość

To ciekawe, że wyprawki typu wózek czy łóżeczko nie może kupić ciocia, babcia, bo kupowanie tych rupieci to jest niemal najświętszy sakrament dla Najświętszego Kafeteryjnego Gremium Madek Polek i nie wolno pomijać młodej mamusi przy wyborze kilku gratów szumnie zwanych "wyprawką". Jeżeli tak zrobisz to jesteś wywyższającą się suką i ale kiedy matka kupuje tak dużą rzecz jak mieszkanie za plecami młodej to jest ok i czego ta synowa wywłoka chce w ogóle :D Kocham kafe :D (zaobserwowane w ostatnich topowych tematach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile założysz jeszcze tematów wariatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dokładnie przylazła bieduska i zamiast lizać syry tesciowej to marudzi na mieszkanie ale weź kup łóżeczko :D ło jesssu jaka zgroza bo to jest przywilej przyszłej mamuleńki wybór pryczy dla dziecięcia, z łózeczka poza jakimis dizajnerskimi dziwadłami to wszystkie takie same albo białe albo kolor drewna wielkie mi halo. kafe zawsze miało podwójne standardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest mój pierwszy temat od roku chyba :D po prostu byłam na bieżąco z tymi topowymi tematami i rzuciła mi się w oczy pewna wasza niekonsekwencja. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety usiłują z biologii ugrać dla siebie jakąś przewagę. Skoro większość Polek i tak zarabia gorzej/słabo od mężczyzn to na tym polu skoro są niezastąpione (powicie potomka) chcą się realizować i o czymś decydować. Niestety, czasy podziwu i szacunku dla macierzyństwa już minęły. Teraz jest tak, że dzieci wszystkim przeszkadzają a urodzenie dziecka to nic takiego. Liczy się ekonomia i tego nie potrafią pojąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma obsesje ciągle te tematy zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką obsesje czubie :D ja tylko pokazuję jak się zachowujecie i jakie durne jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego nawijacie o obsesji a nie odniesiecie się do słów autorki? Uważam akurat że ona ma rację i to was zabolało. Ja to samo zauważyłam włąsnie odnosnie tematu o kupowaniu mieszkania i wyprawki przez rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że autorka ma nie po kolei, skoro założyła taki durny temat, obojętnie czy pierwszy czy setny. Ten niby zabawny ton i niby śmieszne określenia - dno dla normalnego człowieka. Tak, jeżeli komuś robi się prezent, to normalna osoba chce zrobić również przyjemność i chętnie wzięłaby przyszłą mamę na zakupy, aby mogła wybrać, co jej sie podoba w ramach określanego budżetu. Kupienie czegoś i żądanie "a teraz klękajcie narody" świadczy źle o darczyńcy. Tamta osoba była wyjątkowo niesympatyczna i wywyższała się, bo ona zarabia a jej bratowa nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz analfabetko w końcu skończyć z tymi madkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no ok ale dlaczego juz kupienie mieszkania jest w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×