Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to za infekcja intymna brak zapachu intymnego

Polecane posty

Gość gość

nie czuje swojego zapachu intymnego nie ma śluzu w środku czuje się szorstka, wieczorem jade na dyżur ginekologiczny ale się denerwuje, poza tym biorę furaginę bo chyba mam przeziębiony pęcherz, podejrzewam infekcj***akteryjna, może któraś miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mnie nie swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co u tego lekarza? Ja w takich momentach zawsze sięgam po Invag - taki lek probiotyczny który uzupełnia flore bakteryjną pochwy i pomaga utrzymywać odpowiednie PH, w takich momentach gdy pojawiają się jakieś infekcje albo upławy to od razu stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze, jak facet raz cię tam spróbuje to później będzie chciał i chciał i chciał. :) ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę ci udać się do ginekologa bo domowymi sposobami się nie wyleczysz, to tylko stare przesądy naszych babć w które ja osobiście nie wierzę. Możesz zastosować Provag żel który łagodzi swędzenie i szczypanie, a to pomorze Ci w oczekiwaniu na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

u mnie był taki okres że co rusz to infekcja, to już było irytujace. I trafilam na super specjalistę ktory  mi polecił po prostu probiotyk ginekologiczny Lactovaginal - no i przy regularnej kuracji problem zniknął. Stosuje co jakiś czas profilaktycznie i tyle. flora i ph w pochwie są odpowiednie, więc bakterie chorobotwórcze się nie rozwijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×