Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający pytajnikkkk

Czy 20-letnie mamy są dobrymi mamami?

Polecane posty

Gość pytający pytajnikkkk

co na ten temat uważacie? A moze to za młody wiek na macierzyńswto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taką mamę
jest dużo młodsza niż ja, i widzę że ma to dziecko ale nie bardzo chce się jej zająć nim, dużo zwala na swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zalezy od wieku
a od podejscia do maciezynstwa oraz od charakteru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21letnia mama
to byś się chyba mojego syna musiła zapytać :D ma teraz 6 lat.... jak wszystko, bycie mamą w młodym wieku ma + i - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam, ze nia ma na to reguły, każdy z nas jest inny i ma inne podejscie do różnych spraw. Nie mozna generalizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie kompleks
znam taka 16letnią, żonę nawet. boi się z własnym dzieckiem (niespełna rok) sama w domu zostać, nawet na pół godziny.. szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam lat 20
i mam synka:) Który skończy 26 maja 4 latka:) Nie byłam i nie jestem złą matką,.Dla mnie to cos waznego w zyciu.To zalezy od czlowieka jakim jest rodzicem nie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i samotna...20
Znam dziewczynę,która jako 17-latka została mamą...Jest dobrą matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo 16 dziwczyna sama jest jeszce dzieckiem. A z tego co zauważyłam to pytanie było o 20-letnie mamy a nie nastoletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem dlaczego robicie
tutaj szum o nastoletnie matki...Kiedys bylo to normalne i nikt nie płakał..teraz to ja nie wiem skąd te czasy przyszły;/ Nawet 19 letnie mamy mieszają z błotem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21letnia mama
he he.... bo teraz swoja młodość w dobrym tonie, jest 'sprzedać' jakiejś zagranicznej korporacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje kiedys to było normalne, ale nie teraz:) Co moze zapewnic dziecko taka 16 letnia mama? Nie mówie o sparwach materialnych, ale takie młode osoby same dopwiero poznaja zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sourella
do 21 letnia mama urodziłaś jak miałaś 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam lat 20
a ja urodziłam gdy miałam 16 lat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21letnia mama
no i to jest własnie to.... dziecko traktuje sie w młodym wieku, bardziej po partnersku, na więcej się pozwala, nie przywiązuje się przesadnej uwagi do dziecka.... mam takie odczucie na zasadzie porównania, moja mama urodziła mnie sporo po 30.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21letnia mama
nie - urodziłąm jak miałam 21 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sourella
Aha. Przeraziłam się, że 15 lat miałaś. Zrozumiałam, że teraz masz 21 lat a twój syn 6 lat. Dla mnie 15-16 to stanowczo za mało na ciążę i macierzyństwo. Nie jest to regułą ale ciężko oczekwiać, że dziecko będzie dobrą mamą. Ja miałam 23 jak urodziałam synka. Niby byłam już dorosła a jednak miałam "stracha" czy sobie poradzę i podołam wszytkiemu. Na szczeście wszytko sie ułozyło ok i teraz nie zamieniłabym swojego życia na żadne inne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21letnia mama
ja mam spore doświadczenie.... moje dziecko jest juz duże.... tak się czasem zastanawiam, czy jestem dobra mamą.... na pewno mniej czasu moge dziecku poswięcić- to jest dla mnie w sumie główna wada bycia młodą mamą, bo przeciez jeszcze sama siebie realizuje, za to staram się aby ten czs był jak najbardziej efektywnie wykorzystany.... moje dziiecko chodziło do żłobka a teraz do przedszkola..... co bardzo lubi, ma świetny kontakt z rówieśnikami, to jest na pewno plus dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21letnia mama
cierpliwość, cierpliwościa, ale jak chce się również zawodowo do czegoś dojsc, to z czsem jest po prostu ciężko.... jaki pisałam, to jest dla mnie główna wada bycia mamą w młodym wieku- poza tym widzę same zalety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×