Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę o pomoc

Czy jest mozliwosc brania tabletek i zajścia w ciaze????

Polecane posty

Gość Proszę o pomoc

Witam wszystkie Ja brałam tabletki tylko przez 10dni bo bardzo po nich sie źle czułam, okres mi sie nie konczył, i bolał mnie dół brzucha wiec je odstawiłam. Teraz czekam na normalny okres ale go nie mam wiec nie wiem co sie stało ale kochaliśmy sie po przerwaniu tabsów bez zabezpieczenia ale był to stosunek przerwany! Powiedzcie mi czy mogłam zajśc w ciaże? Czy moze któraś z was była w takim samej sytuacji jak długo można czekać na okres!!! Prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
STOSUNEK PRZERYWANY TO RACZEJ DELIKATNIE MÓWIĄC BARDZO KIEPSKA METODA ZAPOBIEGANIA CIĄZY..PLEMNIKI UWALNIAJA SIĘ NIE W CZASIE WYTRYSKU,ALE CZASEM IN DŁUGO PRZED TYM,TAK WIĘC PRZERYWANIE TUZ PRZED...NIESTETY NIE JEST ZBYT POPŁACAJACE,A JESLI CHODZI O TABLETKI,MOZESZ BYC W CIĄZY,NAJLEPIEJ SIĘ NIE ZAMARTWIAC TYLKO WYSŁAC FACETA PO TEST I ZROBIC GO,A SWOJĄ DROGA ZANIM GO ZROBISZ RADZE SPYTAC PARTNERA, JAK WIDZI ON EWENTUALNOSC CIĄZY?WIERZ MI,CZASEM WARTO SPYTAC,NAWET JESLI OKAZE SIĘ,ZE W CIĄZY NIE JESTES,PRZYNAJMNIEJ BĘDZIESZ WIEDZIEC Z KIM ZYJESZ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie
jest możliwość że zaszłaś w ciążę .Ja tak zaszłam....brałam tabletki ale kilka razy nie wzięłam kilku z 2 opakowania i...niedługo bede mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o....
Dziki dziewczyny ale mnie nie pocieszyłyscie! Co do tego stosunku przerywanego to nigdy nie mamy takliej metody ale tym razem nie wiem. Wiem tylko tyle ze partner nie chce teraz dzidzi ale dla pewności zrobie test nie bede wydziwiać!!! Ja bym chciała mieć dzidzie ale to decyzja obydwoje osób! Zobaczymy narzaie sie nie stresuje bo nie mam innych obiawów oprócz braku okresu ale to tłumacze soebie tym ze to przez tabsy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cię to pocieszy
to ja czekam po odstawieniu tabsów na ten normalny ores już 41 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o....
Dzięki za pocieszenie przynajmniej wiem ze ktos czeka ze mną nie jest tak źle. Jak brałam "Janine" bardzo mi nie pasowały i mam nadzije ze one tak mieszają.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×