Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy naprawde w Polsce jest teraz mnostwo pracy?

Polecane posty

Gość gość

Szedzie czytam ze kazdy bez problemu znajdzie prace w Polsce? Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ale pensje nadal śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale pensje żałosne. Ceny europejskie, pensje 3-4 razy mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyzej. Praca jest szkoda tylko, ze za szmatlawe pensje. Dlatego ja korzystam poki mogę i po tym jak zostalam potraktowana przez ostatniego pracodawcę poszlam na zasilek z urzedu pracy z czego mam nie cale 500 zł, ale oprócz tego były płaci 500 zł na naszego syna (przez co z reszta nic jak dotąd nie należało mi sie z zasiłków bo pensja 1500 plus 500 alimentow to 1000 zl na osobe :o) 500+, 124 zł rodzinnego. Od pazdziernika dostanę 550 zł miesiecznie stypendium socjalnego z uczelni dzięki czemu ostatni rok oplaci sie sam i jeszcze zostanie 270 zł. No i dorabiam na czarno w restauracji jako pomoc kuchenna. Żyć nie umierać, odloze sobie dzieki temu do czerwca troche kasy :) skoncze studia i zaczne zarabiac jak czlowiek bo za 1500 zl do pracy na pewno juz nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to strasznie młodziutkie jestescie, ja juz po 40 , szukałam niedawno sprzatania w Poznaniu, ale mnie nie przyjęli, najgorsze oferty sie szybko rozchodza.. a kuzynka skończyła studia mgr, tez jest po 40, i tez nie dostała pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:09 Ja mam 27 lat. To ja pisałam przed Toba. Konczac studia bede miala 28. Ale mam na roku koleżanki 40 letnie i więcej. Tez maja dosc tyrania za smieszna kase. Majac jakies kwalifikacje mozna juz stawiać warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majac jakies kwalifikacje mozna juz stawiać warunki. x ja studia akurat skończyłam terminowo, ale studia to zadne kwalifikacje teraz, mam bdb na dyplomie tyle ze wtedy było takie bezrobocie ze zadnych szans na pracę. a potem w cv rosnie ten staz bezrobocia. a szukam sprzatania bo lubie takie prace, odpręzają mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na scianie wschodniej gdzie kierownik zarabia 2 tysiace. Ceny są wyzsze jak na pomorzu(w sklepach) . wiem bo pochodze z pomorza i odwiedza mnie rodzina i jak weszli do marketu to byli w szoku! A siostrze zbraklo mleka dla syna i pojechala do biedronki i mowi ze u mnie 3 zl drozsze! My oboje z mezem pracujeny,mamy blizniaki a po oplatach np w tym miesiacu braknie nam na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Tytuł magistra to żadne kwalifikacje i warunków po tym stawiać nie będziesz mogła. Ją mogę dyktować warunki, mając doktorat i 13 lat doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:46 Będę bo ludzi do pracy coraz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tytuł licencjata czymagistra , to zaden sukces! Trzeba miec głowe na karku by nie ciułac od - do! Teraz kazdy głupi moze miec magistra, bo na studia przyjmuja bez zdanej matury (warunkowo-musisz ja zdac , by dostac dyplom, a czy podejdziesz 10 czy 20razy- to juz nikt nie patrzy)Wiecej -do tego teraz kazdy idzie na studia, nawet ten dwójkowy uczen, wiec wybierac jest w czym. Paradoksalnie wiecej zarobi krawcowa z talentem po dwuletniej zawodowce , niz wy po 5latach studiów humanistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krawcowa, zawodówka 3 letnia, skończyłam i tak wesoło nie było, szyłam w prywatnym zakładzie u skąpej właścicielki, po pracy szyłam w domu dla niej, a płaciła marnie. Poszłam zaocznie do LO, zdałam maturę, teraz jestem na 2 roku studiów, myślę, że będzie lepiej. Praca jest, owszem, trzeba się namęczyć, pracować najlepiej za 10- ciu za minimalne wynagrodzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najwięcej pracy to jest na produkcji... Tylko ludzi brakuje.Coraz więcej tu Ukraińców.Nic dziwnego, nikt nie chce być popychadłem za 1700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czekaj! Ktos ci kazał pracowac u tej jednej skąpej? No prosze cie, teraz chocby na allegro mozesz sprzedawac, recznie szyte czapeczki, literki nad łozeczko, sukienki dla lalek i co tam jeszcze podpowiada fantazje,. Masz np https://allegro.pl/literki-szyte-recznie-imie-wyprawka-gratisy-i7113961268.html na samych literkach ktos przyciał ponad 1000 zł, a to tylko jedna z wielu aukcji z literkami. Uszycie takiej literki to kwestia 10min razem z wycieciem i wypchaniem! Wiec teoretycznie za godz praxy ma ponad 40zl. i ja wiem ze to nie jest biznes , ale zawsze cos by dorobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:06 Wiesz jak trudno jest teraz sprzedać cokolwiek? Jest taki wybor, ze bardzo trudno sie przebic. Niestety wiem cos o tym bo robie recznie stroiki na swieta i gdyby nie rodzina i znajomi czyli poczta pantoflowa to bym sobie te stroiki mogla w domu postawić wszystkie. Na olx i allegro bardzo ciezko to pogonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stroiki:o no wez:D coś co mozesz kupic u chinczyka polowe taniej:D Trzeba celowac tam gdzie jest obecnie moda, a nie w to gdzie przesyt! Stroik mozesz kupic w kwiaciarni obok, w rzadko którym sklepie sprzedaja takie literki, ubranka dla lalek -sukienka za 15zl , i wyglada jak z przed 30laty, ze swisajacymi nitkami, zszyte byle jak dwie plachty z kawa;kiem koronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię ubranka, kocyki niemowlęce i faktucznie ciężko się przebić. Ludzie idą na cenę. Też zbieram zamówienia po rodzinie i znajomych. I tworzę dla swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roboty w chuuj jest tylko pracowników nie ma same lesery i janusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Jeśli ktoś nie chce pracować to ie znajdzie, ale tak naprawde to teraz pracownik "rządzi" na rynku bo niemal w każdej dziedzinie są poszukiwani pracownicy. Nie ma ludzi do pracy, stąd ludzie z Ukrainy przyjeżdzają i pracuja u nas. Bo nie miałby kto. Moze to kwestia niskich pensji, konkrncji i walki o pracownika...może wyjazdów za granicę..Wiadomo nioe od dziś ze w innych krajach zarobimy wiecej an tym samym stanowisku i z naszym wykształceniem niz we własnym kraju. Smutne ale prawdziwe. Sama za namową kuzynki rozważam właśnie wyjazd do niemiec jako opiekunka osoby starszej. Na 2 miesiące jak narazie, ale jest to przyznam bardzo kusząca oferta. www.promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-niemczech/ Zawsze to pare groszy wiecej i coś bedzie mozna poza życiem od 1 do 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy jest duzo ale srednie te ogloszenia, praca kiepsko platna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 44 lata, pracy szukałam miesiąc (zwolniono mnie po kilkunastu latach "z przyczyn ekonomicznych"). Moja obecna pensja jest o 200 zł brutto niższa od poprzedniej, ale i tak jestem happy. Szkoda tylko, że praca tak samo nudna jak poprzednia, ale nie narzekam, cieszę się, że w ogóle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stroiki recznie robione głupia ci/po, niepowtarzalne, nietypowe a nie jakies plastikowe tandety od chiniola z taśmy :o co Ty wogole porównujesz :o szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a to strasznie młodziutkie jestescie, ja juz po 40 , szukałam niedawno sprzatania w Poznaniu, ale mnie nie przyjęli, najgorsze oferty sie szybko rozchodza.. a kuzynka skończyła studia mgr, tez jest po 40, i tez nie dostała pracy. >>> przykre ... :( przeciez osoba po 40stce to ciągle całkiem dobry pracownik, ba, często lepszy od 25-30latka. Mieszkam w UK. pracuję w biurze firmy zatrudniajcej ok 200 pracowników. ja mam 34 lata, pracuję w dziale HR firmy. w czerwcu w dziale obok, dostała pracę kobieta która wyglądała mi na 55 lat jak nie więcej. okazało się, że ma 53. wiem, że na rozmowie o pracę pokonala m. in. kilka 30-latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w dziale "poza Polską" jakis troll non stop zachwala, jak to w Polsce dobrze, tanio, a praca jest i to KAŻDY niby ma 3000 na rękę ... kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce wszystko oprócz paliwa jest dwu a nawet trzykrotnie tańsze, ye/bany nieudaczniku, co z tego ze możesz sobie kupic TV za tygodniówkę, jak nie wymieniasz go co tydzień. Jestes nieudacznikiem, zmywakiem i marginesem społecznym. To ty zazdrościsz tym co sobie w PL radzą, bo na wyspach pracować moze kazdy poye/baniec z PL. Kazdy poye/baniec z pl moze wyjechac i zyc w wynajmowanych pokojach, czyścic brytyjskie gowna i zyc jak smiec, na granicy brytyjskiego ubóstwa. https://www.youtube.com/watch?v=iLD0q1P6NDs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest okej jak masz dom od mamy i taty albo mieszkanie ja mam i nie narzekam. ale zeby zoabczyc swiat to z pensja 1800 bardzo ciezko jak hotel kosztuje około 70 euro minimum za dobe. dlatego chce zobaczyc swiat mieszkam w UK i mam wakacje co 2 miesiace na stare lata moge zjechac do Polski i wegetowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Polska jest o wiele ładniejsza niz UK i Irlandia, oczywiscie ze brudne stare kamienice i bloki dominuja ale przyrode mamy piekna i zabytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dom i mieszkanie, z pracy mojej i męża a nie od mamusi. Poza tym że mnie wqrwia rozdawanie patoli zasiłków i mieszkań to ogólnie jest ok. Jak ktoś ma kwalifikacje to pracę znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - przestan frustracie juz szerzyc te propagande, widac ze marzyłes o wyjezdzie ale pewnie z nauka języka nie dajesz rady? To w Polsce ludzie musza pracowac ponizej wkalifikacji, a za granica łatwiej o prace po studiach jak sie zna super język, tam nie zatrudniaja na kazde stanowisko pociotek. I ja nie wyjechałam, wiec mnie nie wyzywaj, mozesz poluzowac zwieracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×