Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy naprawde w Polsce jest teraz mnostwo pracy?

Polecane posty

Gość gość
Jak ktoś chce zapieprzać za grosze, to "jest". To, co w Europie jest ledwie minimalną, to w Polsce jest uznawane za "dobrą pensję", a ceny w większości są takie same (albo i wyższe - nieraz na metkach ubrań są ceny w euro i w zł, przelicznik euro bywa rzędu 5 zł). W głupim Lidlu jest w Polsce drożej: https://www.rp.pl/Handel/311239963-Polski-Lidl-drozszy-niz-niemiecki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w to że na jakichś ręcznych robotkach zarobi sie cos konkretnego. Teraz tego cala masa. Poza tym komu to potrzebne? Ja takich rzeczy nie kupuje. Kiedys chciałam cos tam na drutach robic i sprzedawać ale dalam sobie spokój gdy widziałam takie aukcje na all i nikt tego nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce zapieprzać za grosze, to "jest". To, co w Europie jest ledwie minimalną, to w Polsce jest uznawane za "dobrą pensję", a ceny w większości są takie same (albo i wyższe - nieraz na metkach ubrań są ceny w euro i w zł, przelicznik euro bywa rzędu 5 zł). W głupim Lidlu jest w Polsce drożej: https://www.rp.pl/Handel/311239963-Polski-Lidl-drozszy-niz-niemiecki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mnóstwo pracy za najniższą krajową :/ Jak chcesz zarobić więcej, to polecam wyjazd za granicę. Razem z chłopakiem wyjeżdżamy regularnie na kilka miesięcy do Niemiec :) Pracę, formalności, mieszkanie załatwiamy najczęściej przez agencję Lusthr-service. Raz wyjechaliśmy z inną firmą i to był błąd :/ Niski standard mieszkania, problemy z wypłatami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małopolskim pracowników (murarzy , budowlańców , tynkarzy , stolarzy a nawet sprzedawców ) wciąż brakuje . Pracodawcy podkupują pracowników z zakładów oferując coraz to wyższe zarobki. Od kilku miesięcy jest np ogłoszenie o przyjęciu pomocnika stolarza za 4 tys i nie ma chętnych . Nie piszcie więc że pracy nie ma .Jest praca tylko ludzie są leniwi albo zbyt roszczeniowi . Gorzej z pracą dla magistrów , tu niestety trzeba mieć ukończoną dobrą uczelnię i dobry kierunek by dostać dobrze płatną pracę . Byle studia i magisterka teraz nic nie dają bo biurowych obiboków jest cała masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, jest mnóstwo pracy, zarówno w małopopularnych zawodach, w których ludzie nie są już kształceni, a wyjechali za granicę typu stolarz oraz dla specjalistów i innych za minimum krajowe. Pracy którą warto podjąć za dużo nie widziałam i jest dla bardzo wybranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy jest odrobinę więcej niż jeszcze kilka lat temu,ale co z tego jak w większości płacą najniższą...wyżyj za to przy tak kosmicznych cenach wszystkiego...to jest wegetacja. A te ogłoszenia gdzie płacą więcej to już wyspecjalizowane stanowiska i masa wymagań, znajomości przepisów,programów oraz dużego doświadczenia. Sorki,ale nie da się być w każdej dziedzinie wyuczonym - jeśli ktoś studiował np.biologiczny kierunek to za c***a nikt go nie weźmie na stanowisko inspektora ds rozliczeń w straży granicznej czy też do pracy jako lekarza stomatologa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co mi da ogloszenie o pracy jako stolarz jak nie jestem stolarzem :D skoro za granica mam prace zgodna z wyksztalceniem i dobrze platna to wole siedziec za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od urodzenia mieszkam we Wrocławiu. Tu praca zawsze była, a teraz to wszędzie wakaty. Pewnie dlatego, że płacą nędzne 2,5 k. U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14:10 a kto ci mówi byś wracał zza granicy ? jeśli jest ci tam dobrze to siedź tam i już , a apropos ogłoszenia to chyba nie doczytałeś bo dotyczy ono pomocnika stolarza czyli kogoś kto niekoniecznie musi znać się na stolarstwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, nawet roznicy nie widze. Temat jest na forum dla kobiet, mowienie nam, ze jest praca dla stolarzy niespecjalnie nas urzadza. NASA tez podobno przyjmuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:25 A kobietę przyjmą na tego pomocnika stolarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy jest bardzo dużo dla osób bez kwalifikacji, których zadowoli praca fizyczna bez właściwie żadnej odpowiedzialności, ale i odpowiednio niska pensja. U mnie w mieście do woli można przebierać w pracy w gastronomii czy w sklepach. Ogłoszenia wiszą wszędzie na szybach lokali. Licencjaci czy nawet magistrowie po jakichś bzdurnych kierunkach typu filozofia, zarządzanie itp. mogą przebierać właśnie w takich ofertach, bo zgodnie z ich wykształceniem to mogą zostać najwyżej wykształconymi bezrobotnymi. Osoby po sensownych kierunkach studiów, ale i po technikach czy zawodówkach dających konkretny i pożądany na rynku fach, mogą liczyć na dobrze płatną pracę, którą prędzej czy później na pewno znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprasza, ale jaka to jest dobra i niefizyczna praca po zawodowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ... i dlatego wyemigrowało tylu lekarzy, informatyków, pielęgniarek, naukowców, inżynierów czy nawet tych z "dobrym fachem"... a wszyscy jak się dowiedzieli, ile to pracy na nich czeka to wracają w te pędy, prawda? I ciekawe jak to jest, że za granicą ludzie po tych "bzdurnych" kierunkach mają normalne prace, a w maku czy sklepach studenci dorabiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×