Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziczek malutki

Czy waga może być powodem do cc?

Polecane posty

Gość spoko i w oko
Jeśli Ty jesteś drobna, a dziecko waży 5-6 kg, to pewnie. Ale jeśli Ty ważysz 80 kg, a dziecko np 4, to niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelle
Ostatnio wyczytalam w prasie, ze jezeli dziecko wazy wiecej niz 4200 to jest to juz powod do cc. Ze wzgledu na to aby nie polamac obojczykow, czy jakos tak. Jest to nowe rozporzadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelle
Moja sasiadka ostatnio rodzila przez cc wlasnie z tego powodu. Dziecko wazylo 4250, a sama matka sredniej budowy, ok. 165-170 wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma do tego moja waga? :) to chyba kwestia rozmiarów dolnych parti ciała hehehe.. trelle dzięki.. to jeszcze mi brakuje.. mam nadzieję, że dzidzia się pośpieszy.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko i w oko
A czy w temacie było napisane o czyją wagę chodzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko i w oko
:D ups :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy w jakim szpitalu
ja slyszalam od siostry lekarza ze jesli dziecko wazy ponad 3,5kg to juz powinna byc cesarka:) ja urodzilam 3,900g naturalnie spoko nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanciasab
u nas cc robia gdy rodzisz pierwszy raz a dziecko wazy wiecej niz 4 kg moja sasiadka w dniu zajscia wazyla sporo ponad 80 kg, dziecko mialo urodzic sie z waga 4,3 i miala cc, mala urodzila sie z waga 4,5 u nas jest to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas leją na to czy łatwo rodzisz czy nie.Jak już masz bóle parte i nie możesz urodzić główki to wtedy decydują o badaniu i sprawdzaja ile waży dziecko...dopiero potem \"ewentualnie cesarka\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam dziecko (pierwsze)przez cc,ze względu na wielkość,a raczej wagę.Mała ważyła prawie 4,5kg. Drugie miało 3,5kg,ale też zrobili cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uflikczek
a co to za różnica jak wielkie jest dziecko, mi mój lekarz powiedział, nie będzie się Pani męczyć, będzie cesarka, bo mam wąską miednice i jestem drobna, (158cm0 44 wagi. (a to dopiero 21 tydzień ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uparłam sie na porod naturalny choć z USG wynikalo ze duzy dzieciak będzie.To był mój drugi poród ( po 10 latach) ja mam 164 cm i 50 kg a w biodrach 90 cm i urodziłam b. szybko bez zadnych komplikacji córeczkę 58 cm i 4250 g w 2 godziny i nie załuję że nie mialam cesarki pomimo ze lekarz mówił ze powinnam mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×