Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

Czy wasze dzieci podeptaly roczek?

Polecane posty

Moje obydwie córki tak . Dziś młodsza miała przyjęcie z okazji pierwszych urodzin i chodziła sama .wszyscy goscie widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi obydwoje dzieci w tym wieku już prawie od dwóch miesięcy chodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn zaczął chodzić jak miał 10 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 9 miesięcy i początek trzeciego tygodnia. Na roczek to już biegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie. Ile wasze dzieci mniej więcej ważyły jak zaczęły chodzić? Mój chrześniak zaczął chodzic jak miał 9 miesięcy był dość papusny coś koło 12-14 kg miał. Obecnie ma 9 lat kolana jak na beczce prostowane lekarz powiedział ze to dlatego ze za wcześnie zaczął chodzić i do tego mial za duża wagę. Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój synek nie. był wczesniskiem i sam poszedł tydzień po urodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 13 miesiecy i jeszcze nie chodzi jedynie trzynany za raczki ale to pare kroczkow tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wuj z tego, że wszyscy goście widzieli. Jak nie nagrałaś i nie wrzuciłaś na fejsbunia, to się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moi obydwoje dzieci gratuluję. Luki w mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn zaczął chodzić tak całkiem sam jak miał 15 miesięcy. na roczek to pełzał tempem pająka ;) A jak ktoś go nie znał, to się np na placu zabaw czasem dziwili, że tak iduzy i nie chodzi - miał 14 mies a mysleli, że dwa lata ... niektórzy, oczywiście. Syn ma teraz 8 lat, a mierzy aż 138 cm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zaczął jeździć jak miał roczek,latał jak miał 1,5 a chodzic nie musi bo ma elektryczną deskorolkę(jak to się nazywa?) i mu to nie potrzebne,szkoda czasu na wiedze bezużyteczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn jak miał roczek to już biegał, mając 9 miesięcy chodził trzymany za rączki lub sam podpierał się ścian, mebli, a takie pierwsze samodzielne kroki bez trzymania to jak miał ok 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ta licytacja, kretynki? ? Sama jestem mamą poltorarocznego dziecka ale nigdy mi nie przyszło do głowy takie coś jak licytacja które dziecko pierwsze co zrobiło etc. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja niunia jak miała roczek to sama schodziła z trzeciego pietra i samodzielnie szła na autobus by dojechac do zlobka! POWAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje bliźniaki wcześniaki wyszły same z porodówki a roczek nie podeptali tylko przefruwali dobrze ze na Facebook wrzuciłam bo by nikt nie uwierzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy podeptać roczek bo pierwsze słyszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , jeden syn miał 15 miesięcy, drugi 14. Tylko córka miała 10 miesięcy , ale co to ma do rzeczy. W tej chwili są dorośli i chodzą jak wszyscy ludzie na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i nie uważam tego za jakieś większe osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podeptać roczek" to po prostu kolejne kretyńskie określenie dla kretynek z odpieluchowym zapaleniem mózgu. Cepy z was i tyle. Wam to chyba mózg podeptalo. Ja mam dziecko i ba, nawet jestem z tych matek co to pierwsze 2 lub 3 lata z dzieckiem w domu siedzą a patrzcie jakoś nie mam takich chorych faz. Powtarzam mózg wam ktoś podeptal kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o czym one maja gadac? nie ma taka zycia, jedna z druga, zero zainteresowan, zero przyjaciol, siedzi z tym dzieciorem i w domu i nic ja nie interesuje... on juz sie zyciowo spelnila, bo dala d**y, zaszla w ciaze, a teraz ma dziecko... wiec beda sie takie kretynki przechwalac, ktorej dziecko przedeptalo roczek, ktore sie bardziej osralo, kto ma jaki wozek... no bo co one maja w zyciu innego poza dzieciorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Dokładnie tak i to właśnie sa kandydatki na matki które będą miały problemy z wychowaniem dzieci za jakiś czas,a potem tylko naprawianie błędów,seria porażek,problemów.Bo dziecko to nie zabawka,nie maskotka,nie roślinka,że się pielęgnuje ,podlewa i rośnie. Nic z tego. Dziecko wymaga kreatywności i otwartego myślenia.Nawet gdy takiej matce wydaje się że wszystko już spełniła,wszystko już ma,wszystko widziała nic się nie dzieje,to nie widzi że w szerszej perspektywie,w tle odbywa się powolny długotrwały i skomplikowany proces wychowawczy który wymaga głębszego zastanowienia i zaplanowania. I tutaj zamiast siedzenie na forum wypisywanie głupot,przydałoby się wypożyczenie kilku książek z teorii wychowania,edukacji przedszkolnej i innych,żeby przynajmniej być swiadomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka zaczęła chodzić jak miała 16 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę te "biegające" roczniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×