Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotelik przodem 9 18?

Polecane posty

Gość gość

Jaki fotelik przodem 9-18 macie który jest bezpieczny? Nie chcę fotela RWF próbowałam i dziecko wymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przodem nie wymiotuje? Hmm. Wolalabym chyba jednak wymiotujace ale w razie wypadku żywe. Ale rób jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dawaj coś na wymioty. Jak najdłużej tyłem, conajmniej do 3 r. ż.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Be Safe Izi modular I-size na bazie - można tyłem i przodem. Moje dziecko ma dwa lata, nie może jeździć tyłem i ten fotelik uratował nam tyłek. Ile się dało, jeździła tyłem, teraz przodem i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Recaro optiafix- rewelacja i tez najwyzsze noty bezpieczenstwa jako przodem, wreszcie dziecko polubio jazde,bo byla masakra jak jezdzil tylem.Zaluje ze pierwszego nie kupilam z tej firmy tylko mialam mega niewygodny foelik choc bezpieczny na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poogladaj sobie filmiki, co sie dzieje z karkiem niemowlaka w foteliki do jazdy przodem w razie wypadku. Samo bezpieczeństwo fotelika nie ma znaczenia jak fakt, że dziecko zwyczajnie moze umrzec bo ciężar jego głowy wyrzucone do przodu złamie mu kark. Przy RWF ta sila uderzenia rozklada sie na cale plecy. Naprawdę nie polecam przy niemowleciu 9 kg fotelika do jazdy przodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U gory link do crash testow dla zaintetesowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trilla65
U nas cholernie ciężko było z RWF skasował całe miejsce z przodu bo do niskich osób nie należymy. W sklepie polecono nam Recaro Optiafix jako sprawdzony i bezpieczny fotelik z kategorii przodem z testami adac. Nie żałujemy. Jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze nie zawsze samochod jest duzy, foteliki RWF sa drozsze itd. Ale jak dziecko od poczatku jezdzi tylem to przeciez nie zna innego fotelika. Moim zdaniem, jak malutkie dziecko placze w goteliku RWF to tak samo będzie w foteliku do jazdy przodem. To w glowie rodzicow siedzi, ze ten fotelik cos zmieni. Moja starsza corka jezdzila w RWF dlugo i nie mogla sie przyzwyczaic do FWF. Twierdziła, ze ten pierwszy byl duzo wygodniejszy. Mualam BeSafe izi plus a teraz Britax Roemer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwilczak
My mamy przedział 9-36, model Nino i moim zdaniem jest bardzo bezpieczny. Oprócz unijnej homologacji ma też dodatkową piankę amortyzująca i boczne wzmocnienie 'side armour'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo ja z tego przedziału tez w koncu wybrałam "nino" od EASY GO. Cenowo to wydatek rzędu 500 zł, ale mam bezpieczny wygodny fotelik. Moja Ania ma w nim wygodnie, bo siedzisko jest naprawde szerokie, miekkie, a oparcie nadaje sie rowniez do wysokich pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Recaro i niestety "miał okazję" się sprawdzić ostatnio... Mieliśmy dachowanie w rowie, córka wyszła z tego bez jednego zadraśnięcia, fotelik również cały. Co tu dużo mówić, zdał egzamin jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daliśmy za swój Recaro w promocji jakieś 7 stówek z czymś, ale to najlepiej wydane pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaBennet
Nie każde dziecko przyzwyczai się do RWF, to prawda. Nasza Kasia ma montowany tyłem, ale nie w tej technologii. Odpowiadając na Twoje pytanie, powiem, że możesz sprawdzić ofertę sklepu https://www.sklep-smile.pl/foteliki-samochodowe/9-18kg . Tam znajdzesz dobrej jakości foteliki, a i obsługa Ci chętnie doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćedytka082
Hmm, 9-18 to nie wiem jaki by byl tylem montowany. My mamy Tinto (0-25) i on do 18 kg ma opcje montowania tylem, z której czesto korzystamy, poki mozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×