Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupujecie ubrania ciążowe

Polecane posty

Gość gość

Kończę 4 miesiąc i najwyższy czas wybrać się na zakupy. Lubię wszystko przymierzyć, więc nie kupuję przez Internet. Mace jakieś ulubione sklepy? Mieszkam w Krakowie. Na razie odwiedziłam H&M, ale nic mi się tam nie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ubrań ciążowych kupowałam jedynie spodnie w C&A, bluzki normalne, tylko trochę większe lub oversize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię kupować w sklepie http://looqlike.pl . Mają bardzo ciekawe propozycje, gdzie każdy znajdzie cos dla siebie. Cały czas poszerzają swój asortyment, tak, że zawsze można trafić na cos fajnego w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku nie mialam problemu z ubraniami, dopiero pod koniec ciężko było znaleść coś eleganckiego, zazwyczaj opierałam się na sieciówkach, bo w pojedynczych sklepach jest dość drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko spodnie ciazowe kupilam w h&m i kurtke na zime(rodzilam pod koniec lutego), ogolnie tylko brzuch mi rosl wiec reszte ubran nosilam normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodnie ciążowe z h&m, ale i tak wolałam chodzić w biodrówkach sprzed ciąży, jedną elegancką sukienkę (bo akurat była potrzebna na uroczystość) w happy mum, reszta to zwykłe ciuchy sprzed ciąży - też rósł mi tylko brzuch, więc bazowałam na bluzkach typu oversize, których miałam sporo w szafie, ewentualnie obcisłych dłuższych t-shirtach. Poród za 2,5 tygodnia, cieszę się, że nie inwestowałam zbytnio w ciążową odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam poród za 2 tyg i naprawdę odradzam ci kupować góry ciuchów.. Kup sobie ze dwie pary spodni i bluzki dłuższe wcale nie ciążowe. Leginsy też wystarczy większe kupić i nie muszą być ciążowe... Ja kupiłam jedna sukienkę ciążowa na wesele, a tak w dzisiejszych czasach ciuchy nie ciążowe pasują na ciążę ( spodnie alladynki, tuniki, itp)... Przecież te ciuchy i tak zaraz przestaniesz nosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w kilku sieciowkach i niestety w tych ich spodniach czułam się jak w workach. Kupiłam w końcu na bonprix. Szału nie ma, ale wyglądam zdecydowanie lepiej niż w tych z sieciowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowalam przez allegro - sukienki z dekoltem kopertowym spodnie ciazowe, rybaczki, koszulki... I wszystko tanio. za 10 rzeczy zaplacilam nie cale 380 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ciazowych kupilam jedynie 2 pary spodni w H&M - ale strasznie drogie - tyle, ze fajne - bo obcisle i modne, az mi bedzie szkoda je pozniej odstawic :D Z reszta radze sobie w miare, poprostu kupuje rzeczy oversize, ewentualnie chodze w dluzszych bokserkach Ciazowe ciuchy mi sie ogolnie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciąży to kupiłam jedną parę dżinsów ciążowych, 2x legginsy ciążowe i z dwie tuniki ciążowe teraz w drugiej miałam tylko raz na sobie spodnie ciążowe i tunikę oraz sukienkę ciążową - strasznie źle się czułam w ciążówkach ... poza tym chodzę w normalnych dżinsach , legginsach i bluzkach większych o rozmiar lub dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczoraj w ciucholandzie za zlotowke kupilam czarne spodnie h&m mama ,jeszcze z metka :-) a wczesniej za 3 zl bluzeczke do karmienia piersia tez z h&m i rowniez z metka. Nie czuje sie gorsza z tego powodu ,ze czasem cos wyszperam w takim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliningra
Różnie, chociaz ostatnio się kiepsko czuję i nie chciałam wychodzić z domu więc krążyłam po sieci i nakupowałam sporo tunik na www.mamadama.pl. Ceny takie same jak w sieciówkach a powiem szczerze, że ładne są, nie takie workowate a faktycznie całkiem zgrabne ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio natknęłam się przypadkiem na sklep Agnes, ale jak wspomniała koleżanka wyżej, nie widziało mi się wychodzenie co jakiś czas z domu i jazda z brzuszkiem przez całą Warszawę. Na całe szczęście mieli sklep online i powiem Wam szczerze, że zrobiłam tam w sumie jedne z największych zakupów. Ciuszki super gatunkowo, niektóre ze śmiesznymi napisami. Oj było w czym wybierać. Tak czy owak, przetestowałam i polecam serdecznie wszystkim modnaciaza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Witam ja zawsze kupowała tutaj http://newyorkstyle.pl atrakcyjne ceny i bardzo fajne kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzika
Ja bardzo lubię ciuszki z firmy 9fashion https://9fashion.pl/62-wszystkie-produkty, maja bardzo ładne koszule, które później planuje wykorzystywać jeszcze przy karmieniu. Bardzo dobry materiał ubrań i elastyczne, wiec nawet największa mamuśka się zmieści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubamama
Ja tez koszule ciążowe wykorzystywałam później przy karmieniu- wiec każdemu polecam ten trik- powiedział mi o nim koleżanka bo ja sama bym na to nie wpadła. I jeszcze jak dla mnie wielka wygoda jest kupowanie ubrań, ciążowych i do karmienia przez internet bo jak maleństwo się pojawi na świecie to już nie ma czasu na chodzenie po sklepach. Tez kupowałam w 9fashion, wiec tez mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się Waszym przypadku lub w przypadku waszych dzieci , a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcia, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia019
Będąc w ciąży i grzebiąc tu i ówdzie w internecie natrafiłam na stronę 9fashion. Przystępne ceny, bogata oferta i do tego modne ubrania. Warto zajrzeć na tą strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka21
Mój brzuszek był dośc spory więc kupiłam spodnie w 9fashion. I nie żałuje tego wyboru nie dość że super jakości to i bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gąska40
Zakochałam się w ubraniach 9fashion. Nie dość że super jakość to bardzo wygodne i kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiiee
Ja kupuje w sieciówkach, ale tez w sklepach internetowych i mam już jeden pewny ze zawsze ubrania będą pasowały i nie trzeba będzie zwracać, 9fashion, i muszę powiedzieć ze naprawdę są bardzo elastyczne i bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałam w sieciówkach, teraz zmawiam na internecie np. na saler i jestem zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×