Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Inhalator dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny czy macie w domu inhalatory/nebulizatory dla dzieci ??? co polecicie ? jaką firmę,model???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam firmy intec kupiony w aptece placilam ok 140 zł ale jakiś czas temu. Jestem bardzo zadowolona. Córka ma 5 lat od dwóch jest astmatyczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop...może wieczorem ktoś jeszcze się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o parametrach ktore powinny miec inhalatory, wazna jest wielkosc czasteczki, na ktora rozbijane jest lekarstwo. Ja mam philipsa i microlife. Ten pierwszy byl duzo drozszy ale zaden nie jest idealny wiec nie moge ich polecic tak na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam dość często od 4 lat, a nawet nie wiem jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a ile ma dziecko? Ja stanęłam przed takim dylematem 3 dni temu, gdy mój 6 miesięczny złapał infekcje górnych dróg. Wybrałam inhalator Sanity Baby, taki w kształcie kroliczka:) Mas dwie maseczki - dla dorosłego i dziecka, ustnik i taki wkład do nosa, ale ja swojego inhaluje poprzez dołączony smoczek. On jest w kształcie motylka i pod nosem ma taki otwór, z którego leci para. Dodatkowo jest stosunkowo cichy. Lekarka kazała mi najpierw oswajac dziecko z dźwiękiem, aby się nie przestraszył, a na nim ten dźwięk nie zrobił wrażenia, napomne, że mieliśmy się inhalowac 3 minuty, ale mały jak się dossie do tego smoka to nie mogę go oderwać, także u mnie się ten sprawdził, jestem bardzo zadowolona. Płaciłam 153 zł w aptece Gem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sobie rzucić okiem na stronę http://inhalacja.pl, logicznie mają skatalogowane tematy także można z miejsca trafić w te informacje jakiś się szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronce http://inhalacja.pl masz takie ABC w kwestii inhalacji, można zwłaszcza na początku całej terapii trochę przydatnych porad znaleźć tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkozak
Na swieta kupilem żonie fajny zestaw Mesh + Baby temp – sanity ma teraz fajna promocje – wpisz sobie w googlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilem caly zestaw bo teraz jest w promocji – wpisz sobie w googlach Smartcardio + Duo control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykij
Jak ktoś chce inhalator i termometr bezdotykowy żeby z dzieckiem lepiej w domu ogarniać to duże zniżki na tkaie zestawy ma Sanity, sama się na Silent Mesh + BabyTemp zdecydowałam – obie rzeczy okej, szybkie wydajne, na dlugiej gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingakozak
Wziewnie podajemy leki córce od jakiegoś czasu i są efekty terapii, w końcu coś drgnęło...Dużo na temat inhalacji konkretnych podpowiedzi jest na https://inhalacja.pl, może ktoś kojarzy inne strony które bardziej merytorycznie piszą o sprzęcie, lekarstwach i całej reszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej cześć, do mnie niedawno dotarła przesyłka od Sanity zestaw Inhalator Baby + Rozgrzewający Jednorożec i sobie chwalę, dobre połączenie produktów przy niemowlaku, bo z jednej strony inhalator do terapii a z drugiej termofor żeby ogrzać dzieciątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zestawy Sanity, mają ciekawe połączenia urządzeń, ja brałam Silent Mesh + BabyTemp z czego inhalator poszedł na prezent dla przyjaciółki i bardzo sobie chwali, bo wcześniej miała inny, większy, głośniejszy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanity sprzedaje duopaki w promocji, myśmy zamawiali Mesh + Baby temp to jest mały kieszonkowy inhalator i termometr z podczerwienią, kupując dwa można dość dużo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałyśmy z siostrą niedawno komplet Silent Mesh + BabyTemp od Sanity, ona wzięła inhalator, ja termometr, tanio wyszło bo raz że w zestawie jest rabat, a dwa że za wysyłkę raz płaciłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo dobre zdanie o jakości urządzeń polskiego Sanity, jeszcze się tutaj na trwałość nie zawiodłam. Z takich świeższych nowszych zakupów to zamawiałam zestaw SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl, jako że to zestaw to dostałam rabat, także wszystko wyszło wyjątkowo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaanecia2233
Porady odnośnie wyboru odpowiedniego inhalatora znajdziesz w artykule http://www.totylkoastma.pl/terapia.html Stosowanie inhalatora dla dzieci to coraz bardziej popularna metoda leczenia wszystkich dolegliwości dróg oddechowych. Nieważne, czy jest to atak alergii, czy zapalenie płuc, odpowiedni sprzęt powinien poradzić sobie z wszystkimi przypadłościami uniemożliwiającymi codzienne funkcjonowanie. Inhalacje pozwalają za pomocą leków w areozolu lub w postac***ary wodnej z minerałami udrożnić drogi oddechowe dziecka. Proces przebiega szybko i bezboleśnie, co jest najważniejsze przy stosowaniu tej metody u najmłodszych. Taki sprzęt może sprawdzić się również przy starszych dzieciach, dorosłych, a nawet u niemowlaków. Inhalator dla dziecka stosowany jest podczas wszelkich chorób płucnych, takich jak astmy, alergii, przeziębieniu oraz przy różnych infekcjach wirusowych. Mogą stosować go zarówno dzieci, jak i dorośli. W przypadku zaostrzenia się dolegliwości, kurację należy powtarzać częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam w prezencie zestaw Sanity inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec od siostry niedawno i się bardzo mi to przydaje przy maluszku. Inhalacja jest szybka bezbolesna, nie męczy mi synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam zestaw gdzieś od pół roku. Powiem tak – bardzo przydatna rzecz przy przeziębieniach, zapaleniach górnych dróg oddechowych, czy po prostu żeby dzieciątko dogrzać w chłodniejsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że zestaw Baby + Rozgrzewający Jednorożec robi furorę :) Mam go i ja ;) Wysoka jakość, budowa bezpieczna dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy malutkich dzieciach nawet kilku miesięcznych to podpowiem nasz Baby. Jest tu w zestawie specjalny smoczek da bobasa, który bardzo ułatwia wdech aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona zamawiała też ten dwupak inhalator Baby i rozgrzewający Jednorożec od Sanity. Rzeczywiście też mogę powiedzieć że są bardzo praktyczne. Taki okład przykładowo to stosujemy podczas spaceru z synkiem (wkładamy do łózeczka) czy w domu żeby miał cieplej, albo jak się zaziębi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam zestaw SmartCardio i DuoControl i powiem że jeśli chodzi o akumulator w ciśnieniomierzu to jestem pozytywnie zaskoczona. Badania robimy w domu regularnie a ładujemy od wielkiego dzwonu, długo wytrzymuje na jednym naładowaniu, nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie na http://inhalacja.pl można znaleźć wszystko jeśli chodzi o inhalację – technikę, sprzęt, lekarstwa, schorzenia, terapia i tak dalej. Jeśli ktoś chce coś wyjaśnić, albo doradzić się w kwestii wyboru odpowiedniego inhalatora to tutaj powinien znaleźć podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ulka
Jeśli mogę coś doradzić jako mama, to tak jak dla dziecka warto wybrać inhalator taki typowy dziecięcy jeśli chodzi o wygląd, dużo chętniej przynajmniej moja córcia współpracuje przy takich inhalacjach. Ja w aptece internetowej wapteka kupiłam taki w kształcie Pandy - Intec . Ten jest już dla niemowląt odpowiedni, łatwy w obsłudze i u nas się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Jak szukasz takiej fajnej propozycji na prezent dla dziecka to w sprzedaży Sanity ma zestaw z jednorożcem rozgrzewającym i inhalatorem Baby specjalnie dla dziecka. To takie fajne połączenie, które będzie nieco innym prezentem niż kolejne zabawki, a jednocześnie w praktyce dobrze się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Nie mam dużego doświadczenia z inhalatorami wiec korzystałam z podpowiedzi farmaceutki i ostatecznie mam teraz w domu Baby od Sanity, sama nie korzystam, ale przy dziecku nie ma problemu ze zrobieniem inhalacji, nie boi się, obsługa jest prosta i do tego ten przyjemny dziecięcy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×