Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciężarówka

Odzież ciążowa

Polecane posty

Gość Ciężarówka

czy któraś z przyszłych mam ze Śląska zna fajny sklep z ciuszkami ciążowymi - niedrogi...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli szukasz tanich
ciuszków, odwiedź sklep z tanią odzieżą. Naprawdę polecam, po co wyrzucać pieniążki w błoto. A odzież dla kobiet ciężarnych jest strasznie droga, np spodnie 125 zł straszne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli szukasz tanich
ciuszków, odwiedź sklep z tanią odzieżą. Naprawdę polecam, po co wyrzucać pieniążki w błoto. A odzież dla kobiet ciężarnych jest strasznie droga, np spodnie 125 zł straszne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo33
Wrocławiankom polecam dwa sklepy na pl Sw macieja i niedawno odkryty w centrum miasta na ul.Kościuszki (100m od pl Kościuszki).BArdzo ładne ubrania i miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy na stoisko z rewelacyjną odzieżą ciążową marki \\\"9fashion\\\" (Bielsko - Biała, ul. Cyniarska 11, D.H. Klimczok, II piętro, obok stoiska z instrumentami muzycznymi). Nowa kolekcja, extra fasony i świetne systemy dopasowania do rosnącego brzuszka. Teraz Panie w ciąży również mogą być modne i sexy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy na stoisko z rewelacyjną odzieżą ciążową marki \\\"9fashion\\\" (Bielsko - Biała, ul. Cyniarska 11, D.H. Klimczok, II piętro, obok stoiska z instrumentami muzycznymi). Nowa kolekcja, extra fasony i świetne systemy dopasowania do rosnącego brzuszka. Teraz Panie w ciąży również mogą być modne i sexy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajaj
hm, pod warunkiem, że nie mają w biodrach więcej niż 110 cm. 9fashion ma strasznie małą rozmiarówkę! A co z "dużymi" dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo
w Chorzowie na Rynku (przy wjeździe na estakadę w strone Bytomia) jest sklep z ubraniami ciążowymi. Przejeżdzam tam i ciuszki na wystawie wydają mi sie dość ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Panią pocieszyć, bo w nowej kolekcji 9fashion są również spodnie, które mają 118 cm w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaję e-mail (widoczny powyżej). Wszystkie przyszłe Mamy zainteresowane modnym co nieco mogą kontaktować się pod tym właśnie adresem. Pozdrawiam serdecznie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Radzia i Julki
Dla mnie odzież ciążowa firmy 9fashion czy innych polskich producentów które można spotkać w bielskich sklepach z odzieżą ciążową są stanowczo zadrogie, poprostu nie warte swojej ceny. Czy zwykkła tunika warta max 40-50 zł musi w takim sklepie odrazu kosztować 80-100 zł tylko dlatego że nazywa się ciążowa ? Na szczęście znalazłam w Bielsku-Białej outlet, który miedzy innymi posiada też odzież ciążową, powiem wam że jakość odzieży bardzo dobra, same znane zachodnie firmy odzieżowe jak Next, Dorothy Perkins, Gap, Marks&Spencer,Motherhood itd. a ceny dużo niższe jak w innych sklepach z odzieżą ciążową w naszym mieście. Dla przykładu za tunikę NEXT z lini Maternity zapłaciłam 19,99 zł , za jeansowe spodnie ciążowe 60 zł, za sukienkę ciążową 45 zł. Z jakości ubranek jestem bardzo zadowolona, jak do tej pory nic się z nimi nie dzieje a już wielokrotnie je prałam. Ten Outlet jest na ulicy Cieszyńskiej 145, nazywa się Babski Świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uieram sie w tesco teraz sa modne tuniki a w tesco jest duzy wybor i sa naprawde fajne i za przyzwoita kase. jak weszlam do sklepu dla ciezarnych i pani mi za zwykly t-shirt zaspiewala 100zl to myslalam ze sie przewroce tak wiec ja nie kupuje ciuchow dla ciezarnych chodze w zwklych jeansach tylko nie zapinam guzika i podwijam je tak zeby sie konczyly pod brzuszkiem (jestem w 6 mcu) kase wole wydac na ciuszki dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko jedna pare spodni ciazowych ktore kupilam, i 2 bluzki ktore dostalam od bratowej- reszta to normalne ciuszki:) cale szczescie jest lato wiec moge brykac w getrach albo tzw simbadach...czesc tunik mam zakupionych przed ciaza w rozmiarze 36- na brzuszku sie naciagaja, a i tak ladnie leza:) a wlasnie zaczynam 36tc :) gorzej by bylo zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jeden
sklep w Zabrzu przy ul.3 maja. Sklep ma nazwę chyba Brzusio Mamy ale ceny wysokie są tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babski Świat Oferuje markową odzież damską, młodzieżową oraz odzież ciażową w rewelacyjnie niskich cenach. Odzież ciążowa,Ubrania Ciążowe producentów takich jak GAP, MARKS&SPENCER, Dorothy Perkins, Mothercare, Red Herring, Motherhood, George, MAMA LICIOUS, EVIE, NEW LOOK, NEXT itp... Pomimo że jest to odzież wysokiej jakości, najbardziej cenionych producentów odzieży ciążowej na świecie, to ceny są niższe niż u polskich czy azjatyckich producentów gorszej gatunkowo odzieży ciążowej. Np. spodnie ciążowe jeans Dorothy Perkins juz od 49,99 zł , jest to najwyższej jakosci jeans a nie jakies "dżinsopodobne"' jak na allegro. Babski Świat oferuje równiez markową odzież damską, oraz odzież damską dużych rozmiarów prosto z londyńskich butików : Autograph, Asos, Atmosphere, Aware, George, Bay, Bhs, Bon Marche, Burton, Debenhams, Dorothy Perkins, Evans, Gap, Jane Norman, Wrangler, Lee, Marks&Spencers, Miss Selfridge, Monsoon, New Look, Next, Per Una, Principles,, River Island, Sainsbury (TU), Top Man, Top Shop, Wallis, Puma Babski Świat to markowe i wygodne ubrania ciażowe renomowanych firm, w której przyszłe mamusie czują się modne i atrakcyjnie a nawet sexy! Odzież które znajdziesz w naszym sklepie, podkreśla piękno ciążowej sylwetki, sprawia, że poczujesz się piękna! Babski Świat Odzież Ciążowa ul. Cieszyńska 145 (hulanka) 43-300 Bielsko Biała TEL. 787213308 http://www.babski-swiat.com.pl babskiswiat.bielsko@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśś
Kupiłam przez allegro płaszcz ciążowy od użytkownika który się tu reklamował babski-swiat, w środę go odebrałam jest naprawdę suuuperrr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w4g4
do maryś Mnie interesuje jakiś ciepły sweterek oraz spodnie ciążowe dżinsowe, napisz czy są w tym sklepie Babski Świat takie sweterki ciążowe i spodnie a jesli tak to jakie ceny i czy dobra jakość materiału/wykonania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśka83
HEJ, ja kupiłam sobie fajne bluzeczki w sklepie www.Torelle.pl . Były tanie a leżą naprawde wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_000
Duśka, też kupiłam w Torelle i niezawodłam się na twojej poradzie :) Mogę wszystkim polecic ten sklepik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do w4g4
W piątek byłam w Babskim Świecie troszkę się obkupiłam bo naprawdę tanio :) Co do spodni jeansowych to mają już chyba od 49,99 zł, ale takie naprawdę fajne to są w cenie 69,99 zł swetry ciążowe były ale cen niestety nie pamiętam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiekszosc ciazy przechodzilam w getrach ,leginsach i jakis dluzszych sweterkach czy tunikach.nic nie kupowalam w zadnym sklpie ciazowym bo wiekszosc rzeczy jest nieladne i wyglada sie w nich jak balon. a jak jest cos fajnego jak np m h&m to drogie.teraz mozna zwykle bluzki pokupowac odcinane pod biustem , ktore mozna potem swobodnie po porodzie nosic. mnie tam szkoda kasy na ciuchy ciozowe bylo a tak przynajmniej przez cala ciaze bylam ladnie i modnie ubrana i nie bee teraz musial wyrzucac ciuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jesli chodzi o rajstopy to wystarczy zwykle rozciac troche od gory zeby nie uciskaly i nie trzeba wydawac 30 zl na specialne ciazowe a do 6 mc chodzilam w normalnych spodniach niezapietych tylko przywiazywalam tasiemka gzik do dziurk zeby nie odpychlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem przeterminowana ciezarowka i w ciazy kupilam jedna pare spodni ciazowych i jedna spodnice. Spodnicy nienawidzilam bo ona byla z tym pasem elastycznym. Kto to wymyslil? Nie dalo si ew tym ruszac. Wszystkim mamom radze nakupowac getry i nosic poprostu normalne dlugie swetry, tuniki itp. wszystko co ma w naziw "ciazowe" kosztuje ekstra chyba placi sie za to slowo. A rajstopy wystarczy kupic rozmiar wiekszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×