Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanieeeee

plamienie implantacyjne

Polecane posty

Gość pytanieeeee

Wiem ze mozna je pomylić z @. Powiedzcie mi kiedy nastepuje - gdy zarodek wszczepia sie w macice? (przepraszam za niefachowe slownictwo) Czyli jakies kilka dni przed plamieniem? I jak jesli takie plamienie mialo miejsce obliczyc termin porodu? Ostatnia @ mialam 18.01 i termin mam na 20.10. Na jaki dzien przesunalnby sie termin porodu gdyby 18 zaczelo sie plamienie a nie @? Z USG wynika ze dziecko jest wieksze niz powinno. Moj gin twierdzi ze wszystko ok, ale ostatnio bylam prywatnie u innego i on zasugerowal wlasnie takie rozwiazanie - ze ost @ to bylo plamienie imp. Ale mój prowadzacy nawet nie chce o tym slyszec - "ja sie nigdy nie myle" - uslyszalam. Dodam jeszcze ze miesiaczkuje berdzo nieregularnie - wczesniejsza @ mialam 2.11. Współżyjemy z mężem regularnie. Proszę pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka333
Wtedy do zapłodnienia musiałoby dojśc około 11.01, czyli @ u regularnie miesiączkującej kobiety powinna wypaść 28.12. Tak więc teoretycznie poród powinien nastąpić 3 tygodnie wcześniej, jeśli drugi gin miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź na pytanie
W ksiązce przeczytalam że okolo 9 dnia po zaplodnieniu moze pojawic sie lekkie plamienie sugerujace zagniezdzenie sie zarodka w macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×