Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakTOtakkkkkkkkkk8

Podoba mi sie imię Milan

Polecane posty

Gość jakTOtakkkkkkkkkk8

Zastanawiam się nad mIękkim Milan i twardym prostym tez marek. jakie wybrac? Milanchyba święte nie jest więcmusi miec drugie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnookaasia
Skoro juz jest Milan,to niedługobędzie Warsaw, Moscow itp...wstretne imię wybierane przez ludzi niskich lotow :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilaKunis
Imię Milan nie ma nic wspólnego z żadnym z miast :D widać panna Joanna sama niezbyt wykształcona... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie, ale juz dzieci miec nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MilaKunis Ojj ktoś tu kuleje z angielskiego i geografii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię Milan bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milan Mwhahahahahahahahahaha. Kolejna je*bnięta mamuśka. Aż szkoda komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne imię znajomy ostatnio tak nazwał synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilaKunis
Szanowny gościu od "kulawizny", Milan – jedno z licznych staropolskich zdrobnień od imion zaczynających się na Miło-, takich jak Miłobor, Miłobrat, Miłogost, Miłgost, Miłorad, Miłosław, Miełosław, Miłostryj, Miłowit, Miłwit, Miłosz. Jako oddzielne imię funkcjonuje zwłaszcza w krajach południowosłowiańskich, takich jak Serbia, Słowenia, a także w Czechach i na Słowacji. W Polsce rzadko spotykane. Żeńskim odpowiednikiem imienia jest Milana, Milena. It originates from the Old Slavic word mil, variant: mio, i.e. "beloved", "pleasant", "dear" which is common at the beginning of many Slavic names. This is the same root in Serbian names like Miloslav, Milomir, Milica, Milka, Miloš, Milutin, Miodrag, Miomir etc. most of which were first recorded in Serbian sources already in the pre-Nemanjić Age. Rozumiem, że Miłosz i Milena również wg Ciebie pochodzą od Mediolanu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze porto.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej Milan znam takiego tearz ma juz ok 18 lat co za rojber na maxa a imie ? mnie zupęłnie sie nie podoba Ac Milan FC barcelona ojej T R A G E DI A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esss
Ale z Was debile. Każdy daje dziecku takie imię jakie mu pasuje bo nie każdy chce mieć Jasi , Stasia czy Zosię. Mój synek ma na imię Milan bo niestety polskie imiona sa paskudne. 'Polskie' to nie znaczy np: Jan czy Małgorzata bo to nie są polskie imiona a jestem pewna że większość z Was ma tego typu, zagraniczne imiona . Dlatego odpuście sobie jakąkolwiek krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milan sliczne imie i znam jednego Milana chrowata jest mega przystojny i sympatyczny wiec jescze mi sie dobrze kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne. Mój synek ma tak na imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZ
To imię "rośnie w siłę", coraz bardziej popularne... Ciekawe jak wysoko w rankingu zajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama MDM
Mój synek ma na imię Milan . Jest niebieskookim blondynkiem z burzą loczków . Kocham go bardzo jest cudnym dzieckiem. Imię wybrane przeze mnie, bo zakochałam się w tym imieniu jak tylko je usłyszałam. Mój syn jest darem dla nas i cudem, bo miał ciężki początek swojego istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi sie Milan kojarzy z czeskim pisarzem Milanem Kunderą, którego uwielbiam a nie z miastem czy piłką, ale jażdy ma skojarzenia zgodne ze swoim i zainteresowaniami. Piękne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też sie kojarzy z piłką nożną ale piłki nożnej nienawidzę wiec żadne to skojarzenie zgodne z zainteresowaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię świetne też znam jednego przystojnego o tym imieniu więc 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie ma miasta Milan tylko Mediolan jak już dla niedouczonych do wiadomości. IMIĘ CUDNE SYNKOWI TAK WŁAŚNIE DAM NA imie,osoby którym się nie podoba po prostu zazdroszczą że sami mają beznadziejnie imiona. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne imie ! znam jedno dziecko z tym imieniem - taki oszołomiony Milanek omg głowa boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię jest bardzo ładne - słowiańskie i staropolskie. Ale cóż - ignoranci nawet nie zadają sobie trudu żeby przeczytać i od razu krzyczą " a to polskich imion nie ma?". Nawet nie zdają sobie sprawy, że Kasia czy Kubuś to imiona wcale nie wywodzące się z Polski. Taki niestety tępy i zacofany naród mamy, że wszystko co rzadko spotykane tak bardzo ich dziwi. Znam 30 letniego pana Milana i jakoś nikogo to imię nie dziwi. Lepszy Milan niż koldjny Kubuś, Jasio, Stasio czy Piotruś. Od razu widać, że rodzicom nie chciało się nawet chwilę pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraf
Też tak dam synowi. Ja nienawidzę imion typu Krystian Sebastian adrian i durnych staropolskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne starosłowiańskie imię. Mój synek tez ma tak na imię. Chciałam żeby było wyjątkowe, a słyszę coraz częściej to imię. Zgadzam się, ze 10 Jaś i 5 Julia (co tez nie jest polskim imieniem) w klasie jest straszne, a niestety tak w tej chwili wyglada. Niestety w Polsce ludzie boja się inności i rzadkości, wola wtapiac się w tłum i być "jak inni". Wątpię, aby nadane dziecku imię swiadczylo o inteligencji rodziców. Żyj i dać zyc innym. Skoncentruj się na własnym życiu i ciesz się nim, zamiast pałać nienawiścią do ludzi i tego co inne i nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem dzieci słyszą takie farmazony w domu od swoich rodziców przepełnionych zawiścią i nienawiścią i znęcają się nad innymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chce nazwać syna Milan ale coraz bardziej się nad tym zastanawiam przez bandę tępaków którzy krytykują to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AC Milan – włoski klub piłkarski z siedzibą w Mediolanie, wielokrotny klubowy mistrz Europy i świata. Zespół występuje w koszulkach w czerwono-czarne pasy oraz białych spodenkach; Serio chcecie nazwać dziecko jak klub piłkarski? Koszmar :O Od razu przypominają mi się aktorzy, którzy też tak głupio nazywają dzieci znaczeniem przedmiotów czy czego tam jeszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Po pierwsze nie ma miasta Milan tylko Mediolan jak już dla niedouczonych do wiadomości. „ - Nie ma takiego miasta – Lądyn! Jest Lądek, Lądek-Zdrój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×