Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataluska

Prosze o pomoc... Jaki prezent na chrzest lu ile pieniedzy?

Polecane posty

Gość nataluska

Juz wkrotce zostane matka chrzestna, chcialabym sie was doradzic jaki prezent mozna dac dziewczynce, lub ile pieniedzy sie daje jako chrzestna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochliczek mały ja
u mnie ubranko sie kupuje i drobna pamiatke albo daje mniej wiecej rownowartość w pieniazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma 123
ach i zapomniałam o jeszcze jednym fajnym prezencie: zestaw sztućców gerlach z takimi wyrytymi przesłodkimi pieskami, ten prezent też zrobił furorę na przyjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas chrzestna/y daje minimum 1000zl jesli przychodzi z mezem i dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola122
Moja córka dostała od chrzestnej i chrzestnego po 800 zł, od chrzestnego jeszcze złote kolczyki, a od chrzestnej ubranka. Przyjęcie z okazji chrzcin odbywało się w restauracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki ale skoro teraz chrzestni dają po 1000 to co będzie dalej. Z mężem mamy 5 chrześniaków i na chrzest był prezent lub równowartość w pieniążkach do 100 zł. Z prezentów były ubranka, zabawki interaktywne. Moje dziecko dostało także na chrzest matę edukacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej kupić dziecku prawdziwą, porządną pamiątkę z której będzie miało pożytek, na przykład złoty łańcuszek czy bransoletkę http://www.e-chrzest.pl/pl/sklep/prezenty-ze-zlota.html a nie bawić się w licytowanie "kto da więcej pieniędzy". Chrzest to nie aukcja, liczy się gest i intencja a nie kwota prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO I CO SLYCHAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że każdy daje na ile go stać ,jeżeli moge coś podpowiedzieć warto kupic coś żeby dziecko miało pamiątke łańcuszek lub cos innego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o borze zielony
Czytam i nie wierzę. Może się upewnię - czy ten temat dotyczy Chrztu Świętego? = Sakramentu stanowiącego przymierze z Jezusem = zanurzenie w Nowym Życiu, opartym na obietnicy Zbawienia? Bo mam wrażenie, że mowa tu o jakiejś rodzinnej bibie z licytacją "kto da więcej". Co za czasy.....bez prezentów i suto zastawionego stołu ani rusz. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo tam obchodzi jakiś głupi jezus i jego durne sakramenty!!! zabawa ma być, żarcie i prezenty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwisia808
U nas nie było dawania pieniędzy, tylko jakieś konkretne rzeczy dla maluszka, z których skorzysta. Rodzice chrzestni kupili wspólnie wspaniałe sprzęty do pokoju dziecka. Było to uzgodnione. Teraz mała stawia pierwsze kroki przy pufach od mamy chrzestnej ;) http://pufy.pl/pufy/313-kostka-modern-plusz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×