Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do mam karmiących w sposób mieszany

Polecane posty

Gość gość

Moje dziecię nie przybrało na wadze przez pierwsze dwa tygodnie i lekarz kazał mi dokarmiać. Po każdym karmieniu piersią mam dawać sztuczne w ilości 120 ml (dziecko ma miesiąc). Ale to trochę nierealne, bo jak daję cyca to potem on na przykład po tym karmieniu zasypia i żal mi go budzić tym bardziej, że on baaardzo mało śpi. Jak się obudzi to wtedy daję mu butlę, ale on wypija jakieś 60 ml.. A w nocy to tylko kp. A jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ssie aktywnie? Ma żółtaczkę? Bo przy żółtaczce dzieci są bardziej senne i trzeba czasem pobudzać przy jedzeniu... próbowałaś karmić swoim odciągniętym mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żółtaczki, ssie aktywnie, a swojego mleka mam tyle co nic (odciągnęłam laktatorem jakieś 30 ml z obu piersi i dalej nie ma to sensu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była karmiona tylko mm i jadła 60ml co 3h jak miała miesiąc. Wiec nie wyobrażam sobie kp +120ml mm na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam tak odciagalam laktatorem i podawalam 60 ml mojego mleka przez butelke 2 razy dziennie i po 60 ml mleka mm tez 2 razy dziennie a w nocy tylko piers (tak od 1 miesiaca, potem ilosc mleka zwiekszalam). Do tej pory tak karmie (dziecko ma prawie 7 msc) - 2 porcej odciagnietego dziennie plus dwie porcje mm (podaje tak do 180ml jednorazowo) w nocy jesli sie przebudzi piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz dokarm8ac to swoim. Odciagaj i jeszcze rozkrecisz laktacje. Najlepiej rano, z obu piersi po ciepłym prysznicu i masażu. Jak jyz teraz wprowadzasz mm to bedzie po kp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie jest o karmienie mieszane, wieck laktoterrorystki niech sie nie wypowiadaja. Tylko mamy ktore karmily mieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli po kp nie placze to nie jest glodne. Sciagaj pokarm i podawaj na zmiane raz swoj i raz butle.Takie malenstwo potrzebuje jednorazowo tylko ok 60ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie do goscia 16:31 Jesli w dzien karmisz butelka, to w nocy dziecko łapie piers i pije bez problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 16 31 Tak, juz tak 7 miesiecy, dziecko je i z butli, a w nocy z piersi, czasem tez w dzien z piersi jesli potrzbuje przed drzemka. Ja wprowadzilam butelke tak w 2 tygodniu a piersi nigdy nie odrzucilo.Takze ja obalam mit, ze dziecko jak dostanie butle to nie bedzie chcialo piersi.Moja mama tak samo karmila mnie i brata butla i piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmię mieszanie 6 miesiąc - a nawet teraz przy rozszerzaniu diety, butla już nie jest potrzebna. Zawsze dawałam 1 pierś (10-20 minut), później 2, a jak była niespokojna to mm. Dokarmiam butelką, ze smoczkiem 0-3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na Hafija.pl, najrzetelniejszy portal w polskim Internecie o Karmieniu Piersią, tam na pewno uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie i rozwiejesz wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dejta spokój, hafija to mnie zlinczuje za karmienie mm :P ja robię tak, że daję cyca jednego i drugiego (średnio trwa to pol godziny razem) i potem 60 ml mm, od razu chyba że jakimś cudem zaśnie od razu, to pożniej daję mm. Dziecko cyca nie odrzuciło, a w ogóle to już wszystko "przećwiczył" karmienie przez nakładki, i smoczek i butla. Żyje i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×