Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strach przez 2 dzieckiem gdy ma sie dziecko z poprzedniego zwiazku

Polecane posty

Gość gość

Mam corke z poprzedniego zwiazku ma 10 lat.Od 6 lat mam partnera i byly rozmowy na temat wspolnego dziecka.Z 1 strony chialabym a z 2 sie boje.Przeraza mnie te uwiazanie, bylam bym sama od rana do wieczora sama z niemowalkiem i staesza corka.Nie przespane noce, wszystko podporzakowane pod dziecko.A i 0 pomocy tu na miejscu.Czy ktoras z was miala taki problem i taki dylemat? Patrze na ludzi w moim otoczeniu, ktore byly w takiej sytuacji jak ja i maja dzieci/ dziecko z nowym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tak nie mial. nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to ma znaczenie czy z drugim partnerem czy pierwszym? Boisz się, że sobie nie poradzisz z drugim dzieckiem, a kto jest ojcem, jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie rozumiałam i nie rozumiem tego ciśnienia, że z nowym partnerem trzeba mieć koniecznie kolejne dziecko...Skup się na tym jednym jak masz wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam, ze temat będzie o twoich obawach jak córka, wchodzaca w wiek dojrzewania i partner zareaguja na drugie dziecko i czy podejście partnera nie zmieni sie diametralnie do twojej córki po przyjsciu na świat jego biologicznego dziecka. To są realne problemy w rodzinach patchworkowych. Nieprzespane noce sie kończą wczesniej czy później a złe relacje przyznanego rodzeństwa czy ojczyma z pasierbica moga się ciągnąć cale życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o stosunek partnera do mojkego dziecka to wiem ze sie nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jedno dziecko i już duże i jest mi z tym dobrze, mam czas dla siebie, o nie, nawet, żeby to miało być złote dziecko, to żadnego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×