Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna mama

Testy owulacyjne

Polecane posty

Czesc! Czy ktoras z was korzystala z testow owulacyjnych? Czy zawsze pokazywaly owulacje w ten sposob ze druga kreska byla taka sama badz mocniejsz od pierwszej? Mi wykazly blada duga kreske, potem mocniejsza ale slabsza od pierwszej a w kolejnym dniu kreska znow byla blada juz zgupialam i nie wiem jak to interpretowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi w szkole
Ja robiłam 1m-c. Najpierw jedna,potem 2ale druga b.blada. Byłam na usg akurat, pytam ginia czy bedzie owulacja,on-że już była. Zgłupiałam i olałam. Szkoda kasy. Zaufałam obserwacji. Owulka się spóźniła, dzień teoretycznie niepłodny,wieczorem seks a nazajutrz płodny śluz z krwia. No i juz koniec 16tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi w szkole
Pytałam o nie tego lekarza,powiedział że to taka zabawka wg niego. Zaszłam w ciąże jak odpuściłam testy i kalendarzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam identycznie jak Ty
i wyszło mi na monitoringu, że cykl był bezowulacyjny, ale mialam również tak, że kreska przez 3 dni wychodziła mocniejsza niz kontrolna i usg potwierdziło owulacje- bawiłam sie z tym 3 miesiące po czym gin powiedział, żebym sobie odpusciła, zreszta i tak cykle były monitorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×