Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żal mi Nawałki. Psy na nim wieszaja a nie jego wina, że tamci dali ciała

Polecane posty

Gość gość

Melepety przerazily się czarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jego wina tez bo jest trenerem i selekcjonerem. Dostaje za to ciezkie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:10 DOKŁADNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyja? Slynna taktyka nawalki-gra do tylu. I hooy wyszedl z tej taktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Orły Nawalki" mają tak na prawdę ostatnia i jedyną szansę żeby wyjść z tego z twarzą w niedzielę. Jak dadzą taki popis jak z Senegalem to są skonczeni oni i Nawalka razem z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie się nawalil po meczu :p ale tak szczerze to zgadzam się. Bardzo źle grali piłkarze. To też jest ich praca i dopiero zaczęli grać jak już był koniec meczu. Nawalka nie może chodzić za nimi i powtarzać o może lepiej byście grali, może to może tamto. Mają zadania i mają wykonać najlepiej jak mogą. Obudzili się za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dostajesz miliony za 1,5 h roboty to sie przygotuj SOLIDNIE Primadonny zwiędłe -ktos ich ze znjaomych tka nazywa po tym meczu.Jak nie potrafisz to nie pchaj sie na afisz .Kiedyś grałam w drużynie w LO i powiem tyle .Trener Czarnych był 100 razy lepszy -motywował piłkarzy, korygował , ustawiał ich itp. I widać że facet robił na 100% . A Nawałka siedział jak mumia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie na tym nie znam, ale... to co widziałam, to miałam wrazenie, ze nasi po prostu byli znaacznie gorsi fizycznie, słabiej biegali, sa tez chyba od nich znacznie nizsi i to niesie wiele ograniczen. Wiec to chyba nie do końca kwestia taktyki, a gdyby ten Nawałka byl złym trenerem to bysmy nei mieli takiego sukcesu w Euro. U nas własnie doswiadczenie czy taktyka to od poczatku jak mówiono na plus, ale dalismy ciała z podstawami, czyli bieganie, kondycja, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, gdzie naszym do czarnych wielkich chłopów, dla których taki wysiłek to pestka? Nasi zaraz zmęczeni, tu uważają by w nóżkę nie dostać, bo przecież za MŚ kasy nie ma, a kontuzja im się nie opłaca, tu uważają by w nażelowaną główkę nie dostać... Czarni jak to czarni, weszli, swoje zrobili, jak trzeba było to piłkę łbem mocnym odbijali, jak chcieli to padali i płakali, że im się kuku stało, a nasi niestety nie potrafią. Poza tym sędzią był ciapaty, więc mnie tam nasza przegrana nie dziwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie w c***j z tym Lewandowskim. Po co go wystawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Senegal wcale nie zagrał dobrego meczu, te 2 bramki dostał w prezencie. I nie przesadzajcie, że murzyni tacy straszni są, inne europejskie drużyny sobie poradziły. Poza tym nasi grają w ligach zagranicznych, więc czarny lud im nie dziwny i sa do niego przyzwyczajeni. Problem w tym, że im się nie chciało. Nie mieli szybkości, zapału, pomysłu. Na temat taktyki się nie wypowiadam, bo nie znam się na tyle. Nie wiem czy widziałyście jak grał Iran? Brakowało im techniki, ale nadrabiali ambicją i zaangażowaniem i niewiele brakowało, aby zremisowali z Hiszpanią. Po takim meczu można być dumnym z siebie mimo porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta gra to ryzyko kontuzji. Jak mają "chcieć" skoro muszą ryzykować? a stawką są ogromne pieniądze z klubów, których grają. Tam potrafią, w reprezentacji to już nie? Ja się piłką nie interesują, oglądam tylko teraz i Euro i pamiętam jak na ostatnim Euro Lewandowski się kręcił po boisku jak k***a upierdliwa mucha i mówię do mojego "to ma być ten najlepszy piłkarz?", a mój wtedy pokazał mecze gdzie grał Lewandowski za kasę oczywiście. I wtedy nie wyglądał na debila, który nie wie, że piłka jest okrągła. Także wniosek nasuwa się sam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×