Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znana perfumeria promuje produkty w kontekście szkoły. to licealistki stać?!

Polecane posty

Gość gość

Od kiedy to licealistki stać na perfumy za 300 zł/30 ml i kremy w podobnej cenie? Haslo: "school is cool"i promowanie produktów plakat z tablicą, ławki i kosmetyki. To jakieś chore, dziewczynki z lo mają się uczyć a nie myśleć o pindrzeniu się do szkoły bo to tylko rozprasza uczących się i nauczajacych tam :/ a poza tym to chyba raczej do dziewczyn dzianych starych jest adresowane? Albo do takich co to w galerii zarabiają wiadomo czym. Ja mam 30 lat i mnie dopiero teraz stać na takie rzeczy. Nie rozumiem tej reklamy kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ciebie nie stać, nie znaczy ze innych też nie :) Nie wiem też w jaki sposób użycie lepszych kosmetyków miałoby przeszkadzać w nauce. Juz tak nie zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś miała przyjaciela to na pewno by ci nie raz kupił. A tak 15 lat stracone, i to najlepsze 15 lat w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaka zazdrość? Mi chodzi o to ze nieznaczna liczba dzieci z liceum jest w stanie sobie pozwolić na takie wydatki. A jeśli się chwali sz ze przyjaciel ci kupuje (50letni zapewne) yo chyba i tak nie trafiłaś bo ta reklama nie jest skierowana do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W perfumerii są różne ceny. Spokojnie kupisz perfumy również za 100. Zresztą wielu ludzi stać, nie wszyscy klepią biedę. Za moich czasów, wieki temu, licealistki robiły makijaż i używały perfum. Teraz tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że reklama skierowana jest do takiej a nie innej grupy odbiorców po przeprowadzeniu badań. Osobiście nie lubię przepłacać i perfumy kupuję w rozlewni na zapachowiec.pl i jestem z nich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie smieszy to pacykowanie się, dla kogo one to robią? Ja mam tez około 30 i widzę ze to nie ma sensu. I tak prawie każdy chłopak/facet to zero i prędzej czy później mu się znudzisz nawet jak będziesz się perfumowac za 300 zł i nosić kozaczki jak prostytutka do uda. A taki porządny co naprawdę cie kocha nie będzie na to patrzył, byle byś była po prostu schludna. Ale młode dziewczyny tego jeszcze nie rozumieją ze drogie ciuchy i perfumy nie dają szczęścia w miłości, a przyciagna do siebie tylko prymitywow co lecą na wygląd i szybko się nudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×