Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fliud

b.dobry fluid

Polecane posty

Gość fliud

dziewczyny czy trafilyście na jakis fajny, dłuuuuuugotrwały fliud (może byc rozświetlający), albo podklad? używam teraz f.rozś.Lirene shiny touch - b.dobrze sie rozprowadza, jest fajny, ale kryje tylko na 3h. Potrzebuje czegos co bedzie pozostawało na skórze przez co najmniej o 8h - prosze Was o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam revlon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monaaaaaaaa
Polecam IsaDora Hydralight najlepszy jaki miałam....mam bardzo jasną cerę i używam odcienia 61 classic beige doskonały naturalny efekt, podkład bazuje na wodzie więc nic a nic nie wysusza, cera wspaniale nawilżona, polecam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia____________
a ja na pewno nie polecam najnowszego l'oreala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Kupiłam niedawno Clinique,tylko nie pamiętam dokładnie jaki,wyciska się go z opakowania.Długo wytrzymuje,skóra się nie świeci jak po innych,ładnie wygląda na buzi.Szukałam czegoś czego nie będzie widać ,mam dobrze dopasowany odcień.W perfumerii,drogerii ktoś powinien ci doradzić.Ja kupowałam w Sephorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
MaxFactor - FLAWLESS PERFECTION

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastrokia
Ja uzywam podkładu z oriflame -Giordani .Jest drogi ale warty i na długo starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliud
do dziewczyn powyzej: dzieki za propozycje, i naprawde te wasze podklady utrzymuja sie przez najmniej 8h???? dodam ze mam cerę sucha... do j.w. i pozostałych: piszcie, piszcie dziewczyny jesli naprawde istnieje taki podkład na cały dzien, bez poprawiania buzki w łazience kilka razy.... i żeby to nie była maska, ale naturalna buzka. czekam na opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia______
dobre sa neutrogeny, wg mnie z pewnosia lepsze sa podklady o rzadszej konsystencji niz te gęstsze. uzywam podkladów juz ladnych pare lat ale jak do tej pory chyba zaden nie byl na tyle dobry zebym go kupila 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliud
mi też jeszcze nie udało sie kupic tego samego fluidy 2razy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanel Voile Universel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia______________
no moze dlatego ze nie stac mnie na podklad droższy niż max 50-70zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_b
może idz do SEPHORY i pogadaj z kobietami one powinny Ci cos doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHANEL LUMIERE FOND DE TEINT MODELEUR UNIFIANT PROFESSIONA Polecam!Jestem zadowolona jeszcze jeden jest taki fajny podkład ,ale nazwy nie pamiętam ,a skończył mi się (coś w nazwie z uniwersal -TEŻ chanel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do g_b
a Ty jestes zadowolona z porad sephory? nie muisz ciagle poprawiac makijazu (naturalny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumi
Sądzę,że żaden podkład nie będzie cały dzień idealny,czy 8h,po prostu jeden prezentuje się lepiej,inny gorzej.Wszystko też zależy od stresu,rodzaju pracy i tego co uznajemy za zły wygląd.Cera sucha powinna mieć podkład nawilżający.Uważam,że każdy podkład powinno się przetestować na sobie bo każdej kobiecie co innego służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość double wear estee lauder
rewelacja,ale cena 127zl,trzyma sie caly dzien,cena warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakis link
zeby przeczytac o nim recenzje. A gdzie kupujesz tego Estee Laudera. Z internetu? bo ponoc ta firma czesto pada lupem podrabiaczy :( tak slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliud
tez uwazam ze kazdy musi sprobowac na swojej cerze, no i wlasnie wynikiem tego jest kupowanie kosmetyku i po jednym uzyciu jego odstawienie, dlatego wydaje mi sie ze najwazniejszy w tym przypadku jest rodzaj cery - moja sucha Czy ten "double wear estee lauder" poleca karierowiczka z cera sucha? gdzie go kupujesz? naprawde pozostaje na twarzy 8h i nie jest to maska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golkaaa
podzielam dziewczyny wasze zdania - mam juz wiele latek i do tej pory nie udało mi sie znalesc podkladu ktorego nie bede musiala poprawiac, pracuje po 8-12h, tez mam cere wysuszona, ale zdrową, ale musze wychodzic co 2,3h do łazienki, aby zakryc moja blada buzkę z wieloma piegami.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaccha
podpisuję się - nie ma długotrwałego podkładu/fluidu/pudru na nasze suche buźki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastrokia
Wypróbuj, ja dopiero mogę pokazć się komukolwiek i ( samej sobie ha ha ) gdy mam na twarzy podkład.Zadne inne kosmetyki mi nie potrzebne na codzień. Używam tego podkładu juz od dwóch lat. jestem po trzydziestce, ale każdy daje mi mniej.Dodam, że ten podkład jest liftingujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastrokia
Nie napisałaś ile masz lat i czy napewno podkład jest Ci potrzebny.Spróbuj poradzić się dobrej kosmetyczki a nie internautek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goccha
i co dziewczyny z tym długotrwałym podkładem?? piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy jak dla mnie jest najlepszy i dlugotrawly. kosztuje ok 60 zl ale jst wydajny i nie niszczy cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również
polecam Vichy, nie czuje sie jego na twarzy, wyglada naturalnie i dobrze sie trzyma,a do tego , jak napisala przedmówczyni, nie niszczy cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliud
dziewczyny, ale który vichy? sa jakies rodzaje chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy był
max factor facefinity ( fluid -nie compakt) mi też podkłady znikają przecietnie po 3-4 godz, a ten jako jedyny utrzymywał sie do wieczora!!!!!!!!! Ale chyba byl za dobry ( wiadomo mniej sie go zuzywalo niz takiego ktory trzeba stosowac 2-3 razy dziennie) i w Polsce juz go nie ma :( jest nadal dostepny w Wlk. Bryt. , Canadzie, Australii i chyba w Niemczech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×