Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteresowana159

Buty podwyższające dla mężczyzn

Polecane posty

Gość Zainteresowana159

Gdzie można takie kupić ? Czy ktoś może posiada ? Jesteście zadowoleni ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana159
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem takie buty w Conhpol. Cały system, który podwyższa jest schowany w środku przez co jest niewidoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na świecie produkują męskie obcasy, ale wiadomo w krainie gumofilców takie obuwie będzie niemęskie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet ma 170cm, ja 164 i nie widze powodu dla ktorego mialby nosic takie buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniała wiadomość dla przedstawicieli płci męskiej, którzy chcą zyskać kilka centymetrów extra wzrostu ! Męskie buty podwyższające pozwalają mojemu ukochanemu, być zawsze na tej samej wysokości,kiedy noszę buty na koturnach! Polecam buty podwyższające dla mężczyzn, którzy pozwolą Wam zyskać dodatkowe centymetry wzrostu : http://www.mario-bertulli.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tukann
Bardzo fajne buty podwyższające męskie można kupić w sklepie http://www.butypodwyzszajace.pl mają dużo modeli i moim zdaniem przystępne ceny. Co do marki to polecam betelli buty świetnej jakości, całe ze skóry, wygodne i wyglądają jak normalne buty, podwyższenie jest idealnie ukryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że widziałem takie buty na stronie allinside.pl. poszukaj na tej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemogA
niestety to sciema ze podwyzszaja np 7 cm. moj facet kupil sobie buty z dwoch firm. Wlasnie go zmerzylam w jednych i drugich. Obie pary niby maja go podwyzszac o 7cm a edne podwyzszaja 3,5cm a drugie 4cm. Sa w miare wygodne, ladne, szkod atylko ze klamia z tym podwyzszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Wam buty firmy Betelli można znaleźć w internecie. Chcieliśmy z narzeczonym eleganckie, podwyższające buty na ślub. Bardzo spodobał nam się model Lord klasyczne, czarne. Są skórzane i naprawdę bardzo wygodne. Narzeczony bardzo zadowolony i ja wraz z nim:) tutaj macie linka https://betelli.pl/ Szybka wysyłka, wszystko profesjonalnie. PS Po ślubie już mój mąż obecnie :) kupił sobie jeszcze takie do chodzenia na co dzień chyba Elba jak dobrze pamiętam. Rewelacja. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie wole obuwie podwyzszajace Mario Bertulli : wwwmariobertulli.pl Maja bardzo duzy wybor i swietna obsluge klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onka47. Zgadzam się z Tobą w 100 % i również polecam Conhpol elite. Buty są świetne i super wygodne a dodatkowo jest ogromny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwwwfa
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema
Dnia 27.04.2017 o 22:18, Gość zemogA napisał:

niestety to sciema ze podwyzszaja np 7 cm. moj facet kupil sobie buty z dwoch firm. Wlasnie go zmerzylam w jednych i drugich. Obie pary niby maja go podwyzszac o 7cm a edne podwyzszaja 3,5cm a drugie 4cm. Sa w miare wygodne, ladne, szkod atylko ze klamia z tym podwyzszeniem.

Dokładnie. Sam zakupiłem takie buty i podwyższenie było max 4 cm. Perfidna ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×