Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppotrzebująca rady i pomocy

Część zamienna do Łucznika-pomóżcie proszę

Polecane posty

Gość ppotrzebująca rady i pomocy

dziewczyny!mam taki problem:lilka dni temu spaliła mi sie czarna stopka(zwana prawidłowo regulatorem obrotów) mojej 20-letniej maszyny do szycia Łucznik.I prawdę mówiąc jestem w kropce,bo w naszej nowoczesnej Polsce nikt nie słyszał o tym,żeby można było coś takiego dokupić.Pożal sie boże ci nasi bisnesmeni!!! W związku z tym mam pytanie ,czy któraś z Was zna może jakiś adres sklepu internetowego z częściami zamiennymi do maszyn szyjących?Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2762
Ja kupuje czesci do mojej maszyny w normalnym sklepie, wiec niestety nie moge Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co biznesmeni maja do twojej
starej maszyny?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ci powiem
co ci biznesmeni od siedmiu boleści mają do mojej starej maszyny:po prostu bardzo często zdarza się tak,że oni nawet sami nie mają pojęcia ,co mają w swoim sklepie,bo najłatwiej przywieźć z hurtowni,ustawić na półce,naliczyć sobie odpowiednią marżę..i zaszyć się w swojej kanciapce,a od dziewczyny za ladą wymagać tego żeby to one wszystko wiedziały o całym asortymencie.A że czasem zdarza się tak,że ktoś potrzebuje jakieś części zamiennej,to im nawet do głowy nie wpadnie i patrzą na klienta ,jak cielęna malowane wrota.Zresztą po co sobie mają głowę ludzmi zawracać,przecież jest tyle przyjemniejszych rzeczy.No ale czego można się spodziewać skoro wielu z tzw "szefów"to różnej maści kombinatorzy po zawodówkach,którzy tylko cudem utrzymują się na powierzchni.Cóż...Polska to naprawdę dziwny kraj.To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty szukasz części zamiennej
do tego grata czy chcesz się wyżalić, że masz słabego niewykształconego szefa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale błysnąłes intekigewncją
jednak na mnie nie zrobiło to żadnego wrażenia,po prostu nie ten adres,wracając zaś do twojego pytania to właśnie pilnie szukam części i przy tej okazji została uświadomoina jak w dobie wszechobecnej konkurencji traktuje się potencjalnego klienta......a szefa na szczęście nad sobą nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam za literówki
oczywiście miało być"inteligencją",ale tak to już bywa ,gdy się człowiek spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×