Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bl

gdzie kupić suknię ślubną?

Polecane posty

gdzie kupić suknię ślubną w ok. Warszawy? doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaki rodzaj byście proponowały? chyba njbardziej podobają mi sie całe koronkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazar rozyckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
ja proponuję odkupić od kogoś suknię, zapłacisz poł ceny i napewno będziesz zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam w google tylko że tego jest tak dużo a chciałam już coś wypróbowanego bo np. mogę iść do jednego sklepu zapłacić 5 tys. zł za sukienkę a w innym za taka samą albo podobną do 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o bazarku rózyckiego słyszałam już kilka opini 1. że sukienka zamówiona nie zgadzała się przy odbiorze 2. spoko jeśli odrazu kuisz 3. taniooooo a czy myślicie że na różyckiego są koronkowe proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
jejku czego zaraz na śmietnuku???????????? ja nie widzę nic złego w tym, że odkupuje się od kogoś suknię przecież jeśli nosiła ją tylko jedna osoba to ona nie jest wcale zniszcona no chyba że kupuje sie tandetę i potem tylko z nią na śmietnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy lubi używane rzeczy, prawda ? Taki dzień jest jeden w życiu. Już czytalam o tych mądrych co oszczędzaly na próbnym makijażu. Z takim podejściem to....... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
próbny makijaż czy fryzura to co innego, tu nie kupujesz kota w worku nie? mierzysz i oglądasz przed zakupem, ja kupiłam suknie w salonie za 3tyś, oddalam do pralni i mimo hiszpańskiej koronki nic się nie stał suknia wyglądałą jak nowa sprzedałam za 1000zł i dziewczyna była suuuper zadowolona ja osobiście polececam autorcetopiku zainteresować sie sukniami ,ale od 1 właścicielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
a co myślisz, ze nie szukałam.. tylko ja jestem bardzo chudziutka mam małe 34 więc zdecydowałam się na szycie na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
kazdy ma swój gust i zdanie, mi sukni mój mąz nie kupował i nawet się go nie pytałam a co:) trzeba być niezależnym w życiu:) ja osobiście jeszcze raz polacaam kupno sukni od 1 właścicielki, a Ty Rosalindo ja będziesz po ślubie to to zrozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem,że będę chciala ją opchnąć he he :) Ja będę prawdopodobnie skladać się po prostu po polowie z narzeczonym tzn wszystkie koszty na pół więc już wszystko jedno z których pójdzie na suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
hmm ja też dzieliłam się kosztami z narzeczonym ale suknie kupiłam sobie sama :) tu nie chodzi, ze potem chcesz ją opchnać tylko jak wydasz tyle kasy na suknię to potem ci szkoda, że ona wisi w szafie a poza tym to ja uważam że można taniej kupić suknię swoich marzeń bo jak suknia jest dobra gatunkowo to tylko ty wiesz ze ona jest odkupiona, chyba, że planuje się kupić tanią tandetę to pewnie lepiej wtedy nową szyć lub jak ktoś ma tyle kasy, że mu zbywa to .....niech kupuje nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makijażystkę mam już wybraną malowałam się u niej 2 razy jak świadkowałam raczej nie chcę kupować używanej wolałabym kupić ze sklepu tylko w tym problem że mieszkam w małym miasteczku gdzie są dwa sklepy z sukniami ślubnymi ale wszystkie z miasteczka wyglądają podobnie no chyba że wyruszą dalej na zakupy. Nawet ostatnio byłam u koleżanki na ślubie która kupila sukienkę złaśnie z jednego naszego przecudownego sklepu i co sie okazało ?! - takie pindy i miara sukni odbywała sie bez butów i jak założyła obcay wyglądała fatalnie - sukienka była na kole i dalego od ziemi :( fleeee ja bym tak się nie dała obsłużyć, ale to inną drogą , bo sa takie ekspedientki które wmawiają że sukienka nie może być do ziemi ale w kostkę- spotkałam juz taką - wyśmiałam ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zalezy Ci na cenie to podobno na bazarze rozyckiego jest ich duzo i ceny zczynaja sie od 500 zl - miesiac temu znajoma tam kupila suknie i byla bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego nie chodzi mi o radę nowa czy używana ? ale do jakiego sklepu warto wejść a który omijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manniaczko konkursów to nie ten topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to sie stało ale normalnie widziałam tu jeden z tych linków 3white

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red1111
ja swoją kupowałam w "mistiwue" przy al. jana pawła. jestem baaaardzo zadowolona. rewelacyjna obsługa jest także w salonie "carmen" (bodajże) - to jest także przy jana pawła, ale troszkę dalej idąc z centrum w stronę ronda radosława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red1111
z resztą przy al. jana pawła jest kilka salonów i napewno coś wybierzesz. jeżeli jesteś w stanie poświęcić troszkę więcej pieniążków, to zdecydowanie tam! moja suknia była przepięknie wykończona; rewelacyjne materiały i szycie. co prawda dodatki (rękawiczki, żakiet, welon itp) kupowałam już gdzie indziej, bo nie odbiegają one już jakościowo od np welonu za 200zł z salonu warszawskiego. w moich wędrówkach po salonach sukien ślubnych dotarłam nawet na pragę; jest tam zaraz koło bazaru różyckiego salonik. kupiłam tam jedynie żakiet, ale widziałam tam sporo dziewczyn mierzących suknie. więc może i tam warto zajrzeć?! generalnie: jeżeli masz czas, to pojeździj po salonach, obejrzyj. jest to decyzja jedyna w Twoim życiu i lepiej by była trafiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogo
Ja kupilam super suknie w Elblagu (wiem ze daleko ale warto bylo) bo tanio i naprawe fajny model, dziewczyny bardzo mi pomogly i bylam bardzo zadowolona, rowniez wypozyczaja i to wtedy jeszcze taniej. To nowy salon wiec sie staraja, nazywa sie Caroline i jest na Wiezowej 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×