Odpowiedz na ten temat

Meble dębowe Wrocław

• gość 2017.07.31 [19:06]
    Gdzie we Wrocławiu są sklepu z meblami dębowymi? Zależałoby mi na salonach bezpośrednio od producenta
  • palennto 2017.07.31 [21:48]
    W salonie Hugon http://www.e-meble24.com.pl w centrum handlowym Domar
  • gość 2017.08.01 [08:49]
    Moja przyjaciółka ostatnio urządzała mieszkanie i wzięła sobie projektanta. On polecił jej
    bardzo fajny sklep z meblami i zamówiła te meble:
    https://milemaison.pl/meble-prowansalskie-mon treux-soft-grey bardzo mi sie podobają jej meble
  • Seart Meble z Drewna 2017.08.10 [12:40]
    Zapraszam, na zakupy do naszego sklepu internetowego, mamy w ofercie między innymi szeroki wybór mebli dębowych. Na terenie całej Polski zapewniamy bezpłatny transport i wnoszenie. Pozdrawiamywww.seart.pl
  • gość 2017.08.10 [12:57]
    ostatnio też kupowałam meble i przez przypadek trafiłam do Komisu Technicznego we Wrocławiu mieli tam bardzo dużo różnych mebli udało mi się wybrać wszystko czego potrzebowałam. Meble w świetnym stanie w przystępnej cenie. Myślę że to bardo dobre rozwiązanie dla wielu osób zobaczcie sobie szczegóły na http://komis-techniczny-wroclaw.pl/
  • gość 2017.09.01 [13:36]
    Pozytywne mam doświadczenia z marką Janas -www.meblejanas.eu . Zamawiałem u nich meble parę miesięcy temu. Szybki kontakt, długo na projekt nie musiałem czekać i też mogę ich pochwalić za pracę ekipy montażowej. Nie narobili mi syfu w mieszkaniu, nie uszkodzili ani samych mebli ani też ścian a w sumie były niedawno malowane..
  • gość 2017.09.05 [16:18]
    Może to co Meble Janas robi przypadnie Ci do gustu. Na stronie
    www.meblejanas.eu widać część ich aranżacji. Bardzo indywidualne i sympatyczne podejście mają. Słuchali mnie i moich pomysłów ale też nie było tak że robili jeden do jednego wszystko co sobie wymyśliłam, tylko w pewnym aspektach sugerowali zmiany, trochę inne rozwiązania i całe szczęście że się dałam przekonać, bo korzystniej wyszło – teraz to widzę jak już meble stoją, bo na projekcie ciężki mi było dojrzeć wszystko co i jak.
  • gość 2017.09.13 [15:15]
    Jeśli o mnie chodzi to meble zamawiałam do kuchni od firmy z Cieszyna. Na stronie www.meblejanas.eu jest pełny opis tego co robią i jak robią. Pozytywne zaskoczenie co do materiałów które użyli, tu na pewno mogę wysoką ocenę wystawić. Jeśli chodzi o estetykę, jest rzeczywiście nowocześnie tak jak chciałam, choć nie ukrywam, że trochę dyskusji miałam przy projektowaniu, żeby przekazać w pełni moją wizję. Finalnie – udało się dogadać, co mnie bardzo cieszy.
  • gość 2017.09.20 [15:14]
    Na początku roku kupowaliśmy nowe meble do kuchni i były robione na wymiar. Produkcją zajęła się marka Meble Janas z Cieszyna. Kontaktować się najlepiej przez ich stronę tam są wszystkie dane – www.meblejanas.eu . W sumie jesteśmy z mężem zadowoleni. Jakość blatów taka na jaką się umawialiśmy, sprawna realizacja, bez przeciągania w czasie i jakiś opóźnień.
  • gość 2017.10.05 [12:32]
    Na początku roku kupowaliśmy nowe meble do kuchni i były robione na wymiar. Produkcją zajęła się marka Meble Janas z Cieszyna. Kontaktować się najlepiej przez ich stronę tam są wszystkie dane – www.meblejanas.eu . W sumie jesteśmy z mężem zadowoleni. Jakość blatów taka na jaką się umawialiśmy, sprawna realizacja, bez przeciągania w czasie i jakiś opóźnień.
  • gość 2017.10.12 [16:00]
    ja też polecam meble z firmy bele janas ja jestem zadowlona z kuchni smiech.gif
  • gość 2017.11.10 [14:52]
    Dobre, porządne meble w lepszym standardzie robią w Meble Janas (www.meblejanas.eu ). U nich od razu powiem, że takie meble na wymiar nie są super tanie, ale naprawdę jakościowo – igiełka. Blat mam tak mocny, że mogłabym na nim w swoich ostrych szpilkach zatańczyć pasadoble i nic by się większego z nim nie stało...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...