Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teiger

Najśliczniejsze i nasłodsze buciki jakie spotkałyście???

Polecane posty

Gość Teiger
Żeby wyświetlić trzeeba skopiować adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniammniam
yyyyyy, sorry. to maja byc te buty? buhahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem maniakiem trampek, najelpszy model to samba! adidasa, lub superstar - ale za duzo burakow je nosi. trampki to jest to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolUŚ D
Najbardziej mi sie podobaja moje butki ;P a szczegolnie 4 pary (:*) 1:-trampki z mc arthura takie za kostke super 2-balerinki na malym obcasiku 3-adidaski z pumy 4-pantofelki-ale takie cale(hmm w zasadzie cos kolo szpili)sportowe z deichmanna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najsliczniejsdze widzialam wczoraj w diechmanie, na obcasiku, biale, sandalkowe, bez palcow z zakryta pieta i paseczkiem nad kostka, kwiatuszek... boskie! niestety sa tylko w kolorze bialym, ale co tam, moze tez sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wskazuje moj nick, buty sa nie tylko moim hobby, moja pasja, ale to juz jest choroba i wcale nie chce sie z niej leczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przywiozłam sobie własnie z anglii przesliczne skorzane balerinki na płaskiej podeszwie, czarne. wiekszosc dziewczyn tam chodzilo wlasnie w podobnych, lecz tutaj to zupelny szok dla wszystkich ludzie patrza, smieją sie inni pytają co to jest, czy to napewno buty czy baletki dla ćwiczącej baletnicy. wyrozniaja sie bardzo od tych polskich balerinek, ale są przesliczne i na serio oryginalne. niestety polskie spoleczenstwo jest bardzo dziwne, malo otwarte na nowosci, trendy i zdziwione wszystkim co chocby troche inne. tak samo wlasnie jak ktos wysmial tu buty, ktore pokazala autorka tematu. ludzie nie badzcie tak prostaccy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biaŁadiaLica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a zwlaszcza maniaczki szpilek, mam do sprzedania zaje... buciki BCBG przywiezione prosto z NY, kupilam je wprawdzie dla siostry ale twierdzi ze za wysokie dla niej..phi ;D, na mnie niestety troche przy ciasne..mialam cos kombinowac u szewca ale stwierdzilam ze za duzo zachodu a w wakacje znowu lece za ocean wiec cos sie zmajstruje.. nie wystawialam ich na allegro wiec po foty prosze sie do mnie zwracac-wysle mailem lub skypem, cena-270-troche sporo jak na nasze realia ale wierzcie mi sa tego warte,pozatym za mniej nie potrafilabym sie z nimi rozstac-tez jestescie maniaczkami wiec wiecie o czym mowie:D sa to czarne szpileczki, dosyc wysokie ale bardzo stabilne-znak firmowy zobowiazuje, bardzo sexy, jeszcze nie wiem co na ta probe sprzedazy moja Niunia..:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teigerin
Ja chętnie zobaczę zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te różowe trampeczki sa super ... tylko szkoda ze właśnie różowe :(( wolałabym turkus badź czerwień :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita, a mozesz mi powiedziec gdzie dokladnie w NY je kupilas? Wlasnie bede za pare dni i chetnie poznam nowy sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wlasnie robilam zdjecia kurcze klopociki byly Teigerin zaraz wysylam..;D do Wysokie Obcasy- jest super sklep a raczej ogromne centrum handlowe chwilunia musze sobie przypomniec nazwe, cos basement.. jest na 14st to jest Union Square to jest outlet buty sa na 2gim pietrze super sprawa bo sa straaaaszne obnizki, tzn zalezy z jakiej kolekcji ale sa tam takie znaczki na kazdym buciku i jest on w zaleznosci od znaczka obnizony o 20,40,60 lub 80%!! i to sami najlepsi projektanci, przymierzylam tam najcudowniejsze buty jakie kiedykolwiek widzialam- byly to gucci, szpilki oczywiscie-cudowne11 niestety kosztowaly po obnizce juz prawie 500$ i sie nie zdobylam a teraz zaluje! na 3pietrze sa tez swietne ciuchy i w ogole-kochalalm ten sklep..;( ponadto mozesz za bucikami rozejrzec sie tez w macys-ja najczesciej odwiedzalam ten na herald sq.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem-filene\'s basement! ;) ale Ci zazdroszcze..w sumie to nie wiem czy polece w wakacje bo we wrzesniu mam miesiac praktyk w krakowie, wiec na 2 miesiace to troche za duzo kasy na bilet..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen85-85
poprosze fotke tych szpilek malenka85-85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cavalli .. sa sliczne :)) zazdroszczę choć nie powinnam :)) hi hi te szpileczki na stronie głównej tez sa boskie .... jest tylko jeden problem :(( nie umię chodzic w szpilkach , dlatego twoje cichobiegi byłyby idealnym rozwiązaniem :))Poza tym mam problem z zakupem obuwia w realu a na taki wirtualny tym bardziej bym się nie odwazyła:)) miłego tuptania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem Maniaczką butów(na lato mam ok 40 par),ale niestety w niektórych chodziłam tylko raz (przeważnie kiedy je tylko kupiłam) są naprawdę jak nowe. Niestety teraz pracuję i nie mogę ich nosić bo są wszystkie przeważnie wysokie. Są zakupione we Włoszech i mają ok 10cm obcas rozmiar 40 ,chętnie prześle na maila zdjęcia jeśli jest ktoś zainteresowany.Są naprawde śliczne ,sexy i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie bikeje
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany jakie paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolUŚ D
no coz kazdy ma swoj gust....mi akurat sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×