Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dangol2

prezent dla 50-latki , HELP

Polecane posty

Gość dangol2

potrzebuję jakiś fajny pomysł na prezent dla aktywnej kobietki , na 50siatke , alkohol odpada bo nie pije , książki też bo jest kolekcjonerką i kupienie takiej jakiej nie ma graniczy z cudem , wszelkie kieliszki , karafki itd itp ma, a prezent nie moze byś zbym drogo 200-300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna43
Też zawsze mam problem z prezentami. Jeżeli chodzi o kobietę, to jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów są np. torebki czy portfele. Teraz mamy taką porę roku, że fajnym prezentem mogą okazać się np. rękawiczki. Na pewno zawsze się przydadzą. Ostatnio trafiłam na fajną stronkę, jak szukałam prezentu dla mamy, sklep.sagana.pl. Powiem Ci, że naprawdę można tam znaleźć ciekawy prezent, szczególnie dla kobiet w starszym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest aktywna to może zestaw do Nordic Walking? Albo inne fajne gadżety dla amatorki ćwiczeń np. mata do jogi, albo hantle? Polecam ci najnowszą ofertę Tchibo, super wybór. Jeżeli nic z tych rzeczy to może płyta CD z jakąś ładną muzyką albo dobra książka? Polecam poszukać tutaj- świetne źródło inspiracji i rewelacyjne rabaty do dobrych sklepów online http://kodyrabatowe.gg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jej jakiś karnet na zajęcia z tańca, albo wykup kilka kilka masaży w spa :) taki prezent dla ciała i duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty kupowane na szybko to szit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mink
A może jakaś torebka? Myślę, że to dobry pomysł na prezent dla każdej kobiety. Musisz tylko znać gust, żeby kupić coś, co na pewno się spodoba. Po inspiracje warto sięgnąć na http://www.cozacena.pl/torebki-damskie tam mają dużo torebek w różnym stylu i do tego porównują ceny, żeby kupować najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolura
Swojej mamie na 50te urodziny kupiłam maszynę do szycia, też jest bardzo aktywna i dużo rzeczy już ma, ogólnie zdecydowałam się na odważny krok z tym prezentem:) jak przyszło zamówienie ze sferisu stwierdziłam że chyba się jednak wygłupiłam ale okazało się że prezent trafiony w 10tke mama odkryła w sobie potencjał do szycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś z ubrań. Polecam fajne koszulki woolmed z wełny owczej. Posiadają one właściwości prozdrowotne, a więc doskonale nadają się na prezent dla kogoś bliskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more204
A co polecicie sklep z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplia
Moja mama uwielbia szyć, moje dzieciaki praktycznie noszą rzeczy zrobione przez mamę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlila
Może jakąś fajną lokówkę, suszarkę do włosów, coś poszukać praktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojemnik na bizuterie. Kobiety rzadko je maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspa Piękna z Wrocławia oferuje możliwość zakupu bonu podarunkowego. W ofercie zabieg " Świetlista Cera" idealny dla zmęczonej, szarej skóry i zawsze wtedy, gdy chcemy wyglądać szczególnie ładnie i na wypoczęte zabieg "Relaks przy Kawie" bardzo dobry dla zapracowanych, bo trwa tylko 1 h, ale dzięki silnemu działaniu od razu jest efekt gładkiej, napiętej i pełnej witalności skóry można go wykonać np. przed ważnym spotkaniem zabieg Ferulac C z witaminą C - od razu cera zmienia się bardzo na plus, po zabiegu jest bardzo gładka, taka promienna i wypoczęta i wreszcie nasz limitowany specjalny pakiet grudniowy czyli "W Świątecznym Klimacie" z fantastyczną maską z zapachem świątecznych pieczonych pierników oraz wygładzającą pielęgnacją dłoni. W grudniu każdy klient bierze u nas udział w Wielkim Corocznym Losowaniu Nagród, a do wygrania i zabiegi twarzy dwugodzinne i masaże relaksacyjne całego ciała i dwugodzinne rytuały spa całego ciała i kosmetyki do pielęgnacji domowej. Cenne, wartościowe nagrody! http://wyspapiekna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eline22
może ulubiony perfum?? bardzo często taki prezent robię właśnie mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomareniae1
Myślę że dobrym wyborem będzie rower, w takim wieku na pewno doceni relaks jadąc na wycieczki, tanie rowery możesz kupić tutaj https://iwobike.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×