Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bombonierka

Strój na plażę - kupić przez internet?

Polecane posty

Gość Bombonierka

widziałam fajny strój kapielowy w necie, dwuczesciowy, za 94 zł. Strasznie chciałabym go miec, ale boje sie, że na mnie nie bedzie zbyt dobrze leżał. widziałam go na www.kisskiss.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
a zwrotów nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
chyba jednak lepiej kupic w sklepie, zawsze mozesz przymierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
jak nie jesteś jakaś nietypowa , w rodzaju bardzo duż cycki , bardzo szeroki biodra albo cos , a wiesz , że ten typ na tobie dobrze leży (może zmierz cos podobnego w sklepie) , to kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego towaru w ciągu 10 dni od momentu otrzymania przesyłki. Warunkiem realizacji jest zwrot towarów nie używanych, pozbawionych zapachów( np. perfum, kremów, fluidów itp), odesłanych do nas w oryginalnym opakowaniu wraz z metkami i dowodem zakupu. Zwroty i wymiany prosimy odsyłać na adres: \"Caroline-Lingerie\" ul.Gałczyńskiego 27/85 95-100 Zgierz Przy zwrocie towaru koszty przesyłki pokrywa kupujący. W przypadku zwrotu towaru prześlemy Ci pieniądze na Twoje konto w banku lub przekazem pocztowym przy czym kwotę przekazu pomniejszymy o koszty wysyłki i przekazu pocztowego. Na dowodzie zakupu prosimy o podanie przyczyny zwrotu wraz z danymi osobistymi (imię, nazwisko, adres) oraz numerem konta bankowego. Zwracana przez nas kwota stanowi faktyczną wartość produktu bez uwzględnienia pierwotnych kosztów wysyłki. W przypadku chęci wymiany produktów prosimy o odesłanie ich na adres j.w. Na specyfikacji zamówienia, która została dołączona do zakupionego towaru prosimy o podanie informacji dotyczących modelu, koloru i rozmiaru, na jaki chcieliby Państwo wymienić odsyłany produkt. Koszty wysyłki wymienionego produktu do klienta to 7 zł. Kwotę prosimy przelać nam na konto bankowe. W przeciwnym razie bielizna będzie wysłana za pobraniem, koszty przesyłki w tym przypadku będą wyższe 9,50 zł. Jeśli potrzebny Państwu rozmiar nie jest dostępny na naszej stronie, oznacza to, że wymiana nie będzie możliwa. W takim wypadku mogą Państwo wymienić bieliznę na inną lub dokonać zwrotu. Jeżeli bielizna zamawiana na wymianę będzie droższa od bielizny zwracanej sklep kisskiss.pl poinformuje Państwa o kwocie dopłaty. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie. Sklep kisskiss.pl nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombonierka
ok, jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto - tym bardziej stroju kompielowego, gdzie raczej nie mozesz sobie pozwolic zeby cos odstawalo, cos wystawalo itd. Ja sie skusilam w tamtym roku, po zmierzeniu sie dokladnie miara - zeby zobaczyc czy to akurat bedzie dobry rozmiar (wg. ich tabel) przyslali mi stroj wiekszy 2 razy ode mnie, do tego zupelnie nie wygladal jak na fotografii :( Zwrot byl do tygodnia po trzymaniu przesylki, z tym ze wyjezdzalam na wakacje (po to tez byl mi stroj) a ze im cos nie wyszlo z przesylka to dostalam go 3 dni po wyjezdzie - wiec ani stroju na wyjezdzie ani tez po. Nie polecam takich zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×