Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endyy

czy zamiast zwykłej wody można pić smakową ?? podczas diety

Polecane posty

Gość endyy

mówi się, że najlepsza podczas diety jest zwykła woda, jednak ja jej nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endyy
proszęo jakieś porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000009999
a masz taką woe pod reka? podaj mi sklad poza tym taki napoj w ogole nie powinien nazywac sie wodą... zawiera slodziki (straszna trucizna) i sztuczne aromaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endyy
no to niestety lecę do sklepu po zwykłą wodę... dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda smakowa ma aromaty i cukier- więc jeśli się odchudzasz to smakowo odpada, woda z odrobiną soku z cytryny jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000009999
a w ogole co to za podejscie? nie ma, ze nie lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda285
Oczywiście słodzik to trucizna. Powinno się pić wodę mineralną niegazowaną. Jest najzdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endyy
woda źródlana,, cukier, regulator kwasowośći, kwas cytrynowy, subst. konserwująca, benzoesan sodu, kidyś słyszałam, że taka 1.5l wypita butelka to takjak zjeść pół bułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pij zdrowe wody jak już
muszyniankę zamiast tych dosładzanych farbowanych , po co wlewać w siebie jakiś syf , cholera wie ile to ma cukru i konserwantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka323
najlepiej jakbyś piła zwykłą wodę, ale jak nie lubisz takiej zwykłej to już lepszą opcją jest wyciśnięcie sobie soku z jakiegoś owoca do niej, oczywiście w granicach rozsądku i uwzględniając jego kalorie. Nawet jak sama sobie taką wodę posłodzisz to i tak będzie lepiej jak byś piła taką zakupioną w sklepie. Znalazłam na necie na innym forum dane, że 250 ml wody smakowej zawiera węglowodany w tym cukry 14,8 g, to masz 3 łyżeczki cukru na szklankę. Ja nawet jak lubiła kiedyś słodzić to bym nie wypiła nic co jest posłodzone więcej niż 2 łyżeczki a w takiej wodzie to nawet nie czuć za bardzo tego cukru. Juz pomijając chemie która w niej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka dobrze gada
czasami sami nawet nie zdajemy sobie sprawy co jest w tych wodach smakowych :( 3 łyżeczki cukru to jest jakaś masakra herbaty słodkiej nie da się tak wypić a woda? policz sobie jaka to bomba kaloryczna :( i co po diecie i liczeniu kalorii jak np wypijesz 2 litrową butlę takiego syfu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolożkaaa
pijam tylko wodę kranówkę. jestem doskonałym przykładem na to, że w warszawie woda nie truje. czasem jak mam „smaka to dodaję świeżego soku z cytrusów albo trochę ziół np miętę albo melisę. jak nie możesz rozstać się z cukrem polecam ksylitol albo stevię, przynajmniej są zdrowe i ekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimAn
Myślę że woda smakowa nie jest dobra. Lepiej pić zwykłą mineralną. Jest zdrowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz lepiej dodać do dużej butelki wapno lub magnez rozpuszczone,smakowe.Wycisnąć cytryne,grejfruta lub pomarancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem na diecie ale ostadnio źle się czułam wypijając dużą ilość coca coli przeszłam na wode smakową niegazowaną wydaję mi się że od coca coli jest lepsza mniej ma kalorii czy ktos się ze mną zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie wody smakowe to czysta chemia ( typu żywiec ). Najlepsza woda moim zdaniem to piwniczanka niegazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdtx
Nie jestem pewna czy jest sens kupowania codziennie butelki wody.... Poza tym sama woda źródlana równiez nie jest tak bardzo polecana do picia. Z uwagi na to,że nie zawiera tylu składników mineralnych i może je wypłukiwac. Jeśli już się powinniśmy decydować na wodę to najlepsza jest niegazowana mineralna woda. Dobrze jest pić wodę z kranu, kupic sobie oczyszczacz z filtrem. Wygodne rozwiązanie o którym mozęcie poczytać sobie na tej stronie: http://cosmowater.pl/ Dzięki temu woda nie ma w sobie szkodliwych cząsteczek i jest bardzie miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka

Zależy jaką wode smakową. Bo taka z cukrem i aromatem to kiepski pomysł. Ale woda i owoce jak h2owoc z tymbarka, to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ten góownark musi straszne pomyje robić, skoro się ucieka do tak żałosnej i deebilnej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 4.05.2012 o 22:00, Gość endyy napisał:

mówi się, że najlepsza podczas diety jest zwykła woda, jednak ja jej nie lubię.

tak, tylko zero cukru 🙂 może być słodzik - czytaj składy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×