Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelaa

Dieta biurowa - kobiety pracujacej!!!

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Rozpoczynam diete biurową , Kto dołaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schódnąc postanowiłam juz miesiąc temu poniewaz od 1,5 roku przytyłam 8 kilogramów przez podjadanie i źle dobrane diety które powodowały napady wielkiego głodu. Teraz zamierzam stosowac moja dawna zdrowa dietę 1000 kalorii i schódnąć do dawnej wagi - 52 kiolgramy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta 1000 kalorii która stosowałam zawsze i miałam fajna wage, a od roku waże wiecej przez głodzenie sie w pracy salatkami a potam napadanie na kaloryczne żarcie po pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno/////////
schUdnąć,a nie scÓdnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok angela
ale wpisz tu jadłospis tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok angela
ale wpisz tu jadłospis tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela ok
ale podaj jadlospis diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAJ SPOKÓJ
W jakim ty biurze pracujesz? Dla analfabetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym sie dołączyła bo siedze przed kompem 8h ale niestety niezbyt jasno autorka formułuje mysli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę na moim zgrabnym jeszcze tyłku 8 godzin dziennie. Jadam co 2-3 godziny małe ilości. Nie popadam w histerie gdy ktoś poczęstuje cukierkiem lub ciastem - zjadam :) moja rada - nie dopuścić do wilczego głodu. Jem tak od lat, po 18 nie jadam nic. Jeśli do tego dodacie - brak słodyczy oraz regularny ruch. Schudniecie, bez liczenia kalorii i zdorwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko podaj menu
wpisz menu diety a reszta -dajcie jej spokoj,nie podoba się / von

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Topic umiera
bo autorka już schÓdła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko podaj menu
nie ort sie liczy a chęci,nie oceniaj człowieka po jego pisowni,moja prababcia w ogole nie potrafi pisac a nie sięgasz jej do pięt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Topic umiera
No dobrze już dobrze,ja też pracuję w biÓrze,no to dawaj menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak zrobic
no,poproszę o menu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Topic umiera
Haris poddaje sie ,rozbawiaś mnie do łez,piąteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Topic umiera
I już Cię lubię,narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja jajami ;), a ja poradzę poważnie. zjadajcie pod koniec pracy coś, po powrocie do domu nie rzucicie się wygłodzone na byle co, czy też łatwiej oprzecie się pokusie przechodząc obok cukierni (codziennie cholerną cukiernię mijam - ile mnie to hartu ducha kosztuje ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak zrobic
frajda ,a co w pracy,a rano ? wieczorkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Topic umiera
Nie mów nic,ja mam cukiernię 20m od biura,to jest horror!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem nic, w ciągu dnia co sobie życzysz tylko w małych porcjach, ale często. I już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu po południu jem tylko obiad po 17, potem najwyżej jak mnie ssie to owoc lub herbatka Nie ma lekko, trzbea cierpieć jak chce sie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Topic umiera
Mądre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Topic umiera
No i topic ........umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejstem już, słuchajcie ważyłam się dzisiaj schódłam kolejne 2 kiologramy :):):) oto menu które pozwalało mi zawsze utrzymac ładna figure przy biurze - proste , i nie wymagajace - taka dietę znalazłam nawet kiedyś w OLIVI 1000 kalorii: Rano 150 - 200 kal - 2 wasa lub kromka ciemnego chleba + 1 jajko gotowane lib plasterek wędliny drobiowej lub sopockiej lub plaster sera hudego białego z pomidorkiem idt II śniadanie 100 kal ; wasa z dźemem ( łyżka dźemu jest niskokaloryczna a daje tyle słodyczy:) lub wafle ryzowe, owoce, lub kilka paluszków słonych południe 300 - 350 kal- 4 kromki WASA lub bułka grahamka z sałata , wędlina drobiową i jajkiem na twardo + pomidory , ogórki... Lub sałatka greka , z kurczakiem wędzony, tuńczykiem( bez majonezu) Przekąska 100 kal ; wasa z dźemem ( łyżka dźemu jest niskokaloryczna a daje tyle słodyczy:) lub wafle ryzowe, owoce, lub kilka paluszków słonych Obiado - kolacja: 300 - 350 ; Pierś , lub udko bez skóry duszone z warzywami , lub po chińsku, lub w sosie jogurtowym z oregano + 1 ziemniak ( rzadko) lub łyzka ryżu + surówki z kapusty pekińskiej, białej z sosem jogo - czosnkowym lub warzywa z ryżem po chińsku lub cały talerz gotowanych warzyw - kalafior, fasolka szparagowa lub brokuły z bułka tarta na( łyczeczce oliwy) + jajko lub rybka pieczona . Lub spagetti ( szklanka brązowego) + soso z pomidorów oliwa, bazylkia, czosnek:) itd Dziewczyny na mnie to działało więc Ja tak zamierzam jeść bo nosic do pracy obiadów mi się nie chce a te zamawiane przez telefon są tuczące:) A Wy jakie macie menu?:) PS> przepraszam za błędy, nie chce mi sie ich poprawiać. A jesli któs nie jest zainteresowany lub czyta aby tylko poprawiać czyjeś błędy to niech dorośnie lub idzie po psychiatry bo te złośliwości mogą wynikać z głębokiej nisko samooceny..a to można wyleczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×