Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ramoneskaa

dieta paleo

Polecane posty

Witam, czy jest może ktos na diecie paleo? Ja się zastanawiam nad przejściem na ta diete.. Tylko szczerze nie za specjalnie chce mi się przygotowywac te posiłki... Znajoma poleciła mi firme cateringowa https://www.eatzone.pl/pl-PL/Blog/dieta-paleo . Widzę, że ma smaczne posiłki wszytsko świeże i nie kosztuje miliony wiec w zasadzie mogłabym się zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sprawnie i skutecznie schudnąć to polecam zapisać się na kurs dietetyki lud do szkoły policealnej. ja właśnie na taki pomysł wpadłam bo miałam odwieczny problem z efektem jojo i postanowiłam zapisać się do szkoły na kierunek specjalista do spraw dietetyki, można tu zdobyć wiele info przydatnych podczas diety ale tez można dzięki temu zdobyć zawód. Te wszystkie diety z neta to zwykle męczarnia. a efekt ciężko utrzymać. Jakby co to polecam szkołę Nova :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga778
Byłam na kilku dietach: Dukana, 1000 kcal, nawet kapuścianej, ale nic nie pomogło. Jak schudłam to po powrocie do normalnego (i nie mówię tu o jakimś objadaniu się) żywienia znowu przybierałam na wadze. Zaczęłam szperać w necie, przeczytałam kilka artykułów o działaniu jagód acai i zdecydowałam się na tabletki iqacai. Decyzji nie żałuję, biorę dopiero miesiąc ale już schudłam 4 kilo. Diety żadnej konkretnej nie mam. Jem to co zazwyczaj, jedynie staram się nie smażyć, jeść więcej owoców i warzyw no i jeść regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ruchu + odpowiednia suplementacja potrafi zdziałać cuda. Osobiście stosuje Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej!! wiesz co ja też miałam problem ze zdrowym odżywianiem i dietami, nigdy nie wiedziałam co jeść i ile. W końcu postanowiłam zdobyć wiedzę, a że nie mogłam iść na studia poszłam do szkoły policealnej na dietetykę. Teraz jestem na drugim semestrze i dowiedziałam się masę ciekawych rzeczy, nova w Olsztynie to świetna szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz wiedzieć co jak i kiedy jeść, co wybierać i jak zdrowo się odżywiać zapraszamy do Naszej szkoły na kierunek SPECJALISTA DO SPRAW DIETETYKI, a pogłębisz swoje wiedzę na temat odżywiania! zostały ostatnie wolne miejsca w grupie! zapraszamy NOVA Centrum Edukacyjne oddział Olsztyn Plac Jana Pawła II 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą dietę ułozy Ci dietetyk, trener, będzie ona ułożona indywidualnie pod ciebie. Najlepiej skontaktuj się z Igorem Mieńkowskim www.igortreneronline.pl specjalista w swojej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chodzę na dietetykę no NOVA w Olsztynie. I rzeczywiście bardzo ciekawe zajęcia co do zdrowego żywienia bardzo mi się to przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurs czy szkoła w kierunku właśnie żywienia to rzeczywiście super alternatywa. Sama kończyłam dietetykę w Olsztynie w Nova. Dzięki temu wiem jak zadbać o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
REKRUTACJA ROZPOCZĘTA! NOWE KIERUNKI TYLKO U NAS! *Technik administracji z popularyzacją zagadnień BHP * Technik BHP z postępowaniem administracyjnym * Florystyka z aranżacją ceremonii ślubnych *Technik elektryk z uprawnieniami SEP!! * Asystentka stomatologiczna z ortodoncją Te i wiele innych a w tym SPECJALISTA DO SPRAW DIETETYKI oraz DIETETYK W PROMOCYJNEJ CENIE zapraszamy do sekretariatu, tu na miejscu odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy kierunek odpowiednio do Twoich predyspozycji! Plac Jana Pawła II 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebna Ci wiedza o dietetyce i odchudzaniu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie :) Zacznij kształcenie w zawodzie specjalista do spraw dietetyki i ciesz się nabytą wiedzą w tym zakresie :)Zapraszamy do kontaktu :) 89 512 20 22 NOVA Centrum Edukacyjne w Olsztynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×