Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

FITiN THERMO FAT REDUCER opinie

Polecane posty

Gość gość

Zwracam się głównie do koleżanek, które prócz diety uprawiają jakiś sport. Chodzi o to, że od dawna poszukuję jakiegoś preparatu, który pozwoliłby mi szybko zregenerować mięśnie po treningu. Niestety, uskarżam się na zakwasy i korzystałam już z różnych specyfików, ale jak do tej pory, kulą w płot. Koleżanka od biegania poleciła mi FITiN THERMO FAT REDUCER, ale nie zetknęłam się dotychczas z produktami tej firmy, może któraś z Was miała więcej szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także zastanawiam się nad skorzystaniem z tego specyfiku, tym bardziej że ma z jednej strony działanie wyszczuplające, a z drugiej regenerujące. Znalazłam info o nim na jednym z forów dla sportowców-amatorów. Biegam już piąty miesiąc i jeszcze do niedawna nie wiedziałam co to są zakwasy. Zwiększyłam jednak intensywność treningów, bo chciałabym wziąć udział w prawdziwym biegu. Może z tego wynikają zakwasy? W każdym razie jestem w kropce, podobnie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja postanowiłam zaryzykować i zamówiłam ten produkt . Stosuję go już dwa dni, ale na razie stanowczo za wcześnie, aby powiedzieć coś więcej. Nie będę bawiła się w wróżkę i przewidywała, jakie będą wyniki. Na razie, co mogę stwierdzić, że ten balsam dobrze się rozsmarowuje i ładnie pachnie - jakby któraś z koleżanek zwracała uwagę na takie aspekty. A zakwasy dawały mi się ostatnio we znaki, bo mimo świąt nie zwalniałam tempa, chciałam tym bardziej zdyscyplinować się i nawet w takim okresie nie rezygnować z ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak, Daria, pomógł Ci? Szukam właśnie jakiegoś wartościowego specyfiku przeciw zakwasom. Twoja odpowiedź na pewno będzie przydatna dla mnie, jak i innych forumowiczek. W ostatnich miesiącach bowiem zintensyfikowałam swoje ćwiczenia (wcześniej biegałam 1-2 razy w tygodniu, tera 3-4), no i pojawił się problem zakwasów. Posiedziałam trochę w necie i znalazłam informację, że zakwasy wcale nie są pozytywnym dowodem efektywnego treningu. Wręcz przeciwnie - ból w mięśniach narusza ich normalne funkcjonowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, muszę przyłączyć się do Twojego zdania, wilgon. Zakwasy są sygnałem alarmowym, że organizm reaguje negatywne na wzmożony wysiłek. Ja miałam długą przerwę w bieganiu, wstyd się przyznać, ale zapuściłam się. Teraz stopniowo wdrażam się w reżym treningowy i zamówiłam dwa tygodnie temu FITiN THERMO FAT REDUCER. Traktuję go jako "prewencję" przeciw potencjalnym zakwasom, stosuję od środy, ale za wcześnie , żeby napisać coś więcej. Skoro Daria milczy, to ja postaram się w najbliższym czasie odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×