Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgaAgaAga12

Najlepsza dieta?

Polecane posty

Gość AgaAgaAga12

Podzielcie się swoimi dietami oraz efektami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnny123
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza dieta to 5 posiłków dziennie odpowiednio zbilansowane - białko, węglowodany złożone i porcja warzyw. Moje przykładowe menu to śniadanie:owsianka na wodzie z owocem, drugie śniadanie : bułka razowa z serkiem light i pomidorem, obiad piers z kurczaka gotowana, kasza + warzywa (najlepiej zielone), kolacja najlepiej rybka z warzywkami. Kiedy dopada mnie głów albo chce ise wzmocnić po firnesie to wypijam pyszny koktajl , który kupuję w sklepie https://alenergy.eu/product-pol-111-ALE-Whey-Vanilla-2kg-KARTON-8-szt.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE
Zapraszamy na nasz sklep internetowy na www.powerwaters.com ;) A tam woda kokosowa Coco Heaven za 2,50 zł za sztukę! Nawadnia lepiej niż zwykła woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza dieta to ta ułożona indywidualnie przez trenera, dietetyka w jednym :D Najlepszą osobą do tego typu spraw jest zdecydowanie Igor Mieńkowsksi www.igortreneronline.pl Ja odkąd zaczęłam z nim wspólpracę schudłam 12 kg w dwa tygodnie, myślę że to robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało z tabletkami Foreverslim. Straciłam 11 kg. Wyrzuciłam z diety dużo pozycji, wszystko co szkodliwe i mam nadzieję, że teraz już nadwaga nigdy nie powrócić. Tabletki Foreverslim działają, chociaż sama średnio w to wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało z tabletkami Foreverslim. Straciłam 11 kg. Wyrzuciłam z diety dużo pozycji, wszystko co szkodliwe i mam nadzieję, że teraz już nadwaga nigdy nie powrócić. Tabletki Foreverslim działają, chociaż sama średnio w to wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku skorzystałem i portalu FABRYKA SIŁY. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych efektów oraz z łatwości przygotowania posiłków. Od stycznia w zdrowy sposób schudłem już 7 kg bez większych wyrzeczeń. Szczerze polecam;) Poniżej przesyłam link dzięki którym zyskasz darmowe dni przy zakupie diety. www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja recepta na odchudzanie składa się z trzech rzecz.Diety ,ruchu i Foreverslimu.To połączenie pozwoliło mi pozbyć się 13 kg nadwagi i o dziwo nie było to ani męczące ani długotrwałe.I szczerzę muszę przyznać że sama jestem zdziwiona efektami bo aż na takie nie liczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kilka zasad 1. pamiętaj o pełnowartościowym bogatym śniadaniu, daj sobie energię na cały dzień, te wszyskie ciasteczka typu vita nie zastąpią posiłku, na śniadanie jedz jak królowa, serio! 2. odstaw makarony, sosy na śmietanie i smażenie, zrezygnuj ze słodyczy i słonyczy na rzecz owoców, orzechów, etc 3. jedz warzywa i owoce zawierające błonnik, to pomoże twoim jelitom bardziej niż myślisz w toczeniu jedzenia przez układ pokarmowy oraz pozwoli wchłonąć się tym "dobrym składnikom" 3. jedz ryby - są baardzo zdrowe, zawierają dobre tłuszcze! Ale mówię tu o rybach oceanicznych, nie o filecie z pangi ;) 4. ruszaj się! Jak nie lubisz się pocić w towarzystwie na siłowni to spaceruj, pływaj, jeździj na rowerze, ćwicz w domu z Chodakowską, Mel B czy kim tam lubisz, a nawet tańcz - kurcze to nejlepsze kardio na świecie! serio 5. dbaj o swoją skórę, rób sobie detox - ale nie głodówki! Głodówki zawsze były, są i będą bez sensu 5 prostych punktów a potrafi zmienić życie :) ja dietę zaczęłam od zmiany żywienia, później dołączyłam slimunox na końcu aktywność fizyczną i skutki są fantastyczne, mam dużo energii, moje ciało mnie kocha i ja nie mogę przestać na nie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei moim problemem były napady głodu.Każda dieta kończyła się fiaskiem,nie wytrzymywałam po prostu chęć jedzenia była silniejsza.Pierwsze trzy tygodnie na diecie teraz dieta plus Foreverslim.Zdecydowanie jest łatwiej nie muszę podjadać.No i waga również spada szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasiczka  25
U mnie 3 miesiace Slimunox + dieta + 90 minut dziennie na siłowni to spadek wagi ciała o 17 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenaspysak
Ja zachowuję rownowage! Uwazam, ze jest najwazniejsza. Slyszlalam, ze jedzenie pikantnych potraf wspomaga odchudzanie :) I tak od czasu do czasu jej pikatne jedzenie, albo dodaje np. pikantną salse do jedzenia z firmy Eterno. Super jest ta salsa, dodaje ja zwykle do indyka <3 Oczywiście do wielu potraw, daję dużo ostrych przypraw. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, prócz dobrze dobranej diety i ćwiczeń, trzeba też dobrać odpowiednie suplementy diety. Jednym z nich są tabletki Slimunox. Dzięki nim, można schudnąć w kilka miesięcy paręnaście kilo! Dla mnie to ogromny sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkkka
Dla mnie najlepsza jest wygodna dieta. Jem zdrowo, smacznie i świeżo. Posiłki są urozmaicone a co najważniejsze to nie ja je gotuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallina
A czy w Krakowie może ktoś polecić jakiś sprawdzony catering dietetyczny? nie wiem w sumie czy wygodna dieta dowozi także u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat zdecydowałam się zastosować obok diety i ćwiczęń Foreverslim i mi się udało 14 kg mnie w 3miesiące. Wiem, ze dla wielu z was to mało, ale dla mnie wręcz idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, w końcu pozbyłam się całej nadwagi, jestem lżejsza o 14 kg,ale czuję się lżejsza o 50 kg i młodsza o 20lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat udało się trwale schudnąć dzięki Slimunox ale jeżeli odpukać musiałabym jeszcze kiedykolwiek sięgnąć po tabletki to ponownie wybrałabym Slimunox.Wole nie eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manniusska
U mnie bardzo fajnie sprawdza się catering dietetyczny. Zamawiam trzeci miesiąc wygodna diete, jem regularnie, mam więcej czasu na aktywność fizyczna po pracy. Taka opcja jest idealna dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego że Foreverslim działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Foreverslim.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka124
Na internecie jest mnóstwo diet, które dają różne efekty, czasem gorsze, czasem może coś dadzą, ale nigdy nie osiągniesz odpowiedniej figury czytając milion komentarzy o wymyślonej diecie przez kogoś, itp. Ja polecam Igora, który jest specjalistą i pomoże każdemu we wszystkich sprawach związanych z dietą, siłownia, suplementami, itp. To jego strona, można mu tam zadać pytanie, lub zobaczyć jego efekty pracy. https://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissska
Ja ma dietę z wygodnejdiety- 5 posiłków dziennie, odpowiednio zbilansowanych, smacznych i zdrowych, które spożywam regularnie a to daje znakomite efekty. Dieta dla mnie idealna, nie muszę gotować, nie kosztuje mnie wielu wyrzeczeń a osiągam cel- chudnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co eksperymentować z jakimiś mało znanymi preparatami.Warto zaufać znanej i sprawdzonej marce takiej jak Foreverslim.Ja jestem kolejną zadowolona osobą która stosowała te tabletki i która jest z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się po długim namyśle na zastosowanie tabletek Slimunox.I musze przyznać że jestem bardzo mile zaskoczone efektem jaki uzyskałam .Schudłam 12 kg i to w niecałe trzy miesiące i to niewielkim nakładem sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×