Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Schudłam 15 kg

Polecane posty

Gość gość

Miałam bardzo dużo ruchu w wakacje. Schudłam 15 kg. Z rozmiaru 44 zeszłam na 38. Wyglądam dobrze. Zmieniłam fryzurę, styl ubierania ale i tak nikt w pracy nawet mi nie powiedział, że schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogini, ubostwiam Cie, uwielbiam Cie. Jak dokladnie to zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także po zażywaniu Slimunox zauważyłam u siebie efekt zapchania.Gdyby nie to że wiem żę muszę jeść regularne ale mniejsze posiłki ,to wcale nie musiałbym jeść.Wydaje mi się że też będę miała jedno opakowanie do odsprzedania ale z tym poczekam jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem odchudzanie z Slimunox jest znacznie łatwiejsze, wcześniej próbowałam na samej diecie i niestety efektów specjalnych nie było . Jak zaczełam brać te tabletki wszystko ruszyło w odpowiednią stronę, czyli waga w dół, samopoczucie w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierzcie tej chemii bo sobie żołądek popalicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślałam że mi nie jest mi już wstanie nic pomóc.Foreverslim potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku.I nie zawiodłam sie na tych tabletkach.Trzy miesiące pracy i efekt oszałamiający .15 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wiem że odchudzanie wcale nie musi być trudne.Dzięki Foreverslimowi cały proces był po prostu łatwy i przyjemny.Wielka szkoda że nie dałam się przekonać wcześniej to tego aby wspomóc się tymi tabletkami.Teraz mogę się pochwalić że z rozmiaru XXL schudłam do rozmiaru M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzduraaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje sposoby na odchudzanie.Jedni wolą drakońskie diety,inni wolą brać tabletki.Ja należę do tych drugich wybrałam Slimunox i jestem zadowolona z z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać nachalna reklamę ale spoko znajdzie się trochę desperatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×