Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dujka

skuteczne szybkie diety chwalcie sie!

Polecane posty

Gość dujka

chciałabym wybrać jakąś dietkę :) mogą być zdrowe albo nie zdrowe. pochwalcie się na jakiej byliscie? ile straciłyscie kilo? w jakim czasie i ile macie lat? :) dziękuj***ardzo za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam gruba i leniwa ,schudłam dzięki diecie i wspomaganiu się tabletkami Foreverslim,nawet bardzo polubiłam te moje dietetyczne posiłki i sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY! Skuteczny i mega dobry preparat. Slimex 15 ultra. Ala 507 464 850 www.meizitang-lida.wizytowka.pl - wiem, że jest duzo przeciwniczek ale sama stosowałam ponad pół roku temu. Schudłam w ciagu 3 miesiecy ok. 20 kg. Waga sie trzyma ale do sylwestra mam zamiar sie oczyscic dieta dąbrowskiej. Od jutra zaczynam. Zośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 4 kg przez miesiąc i jestem zadowolona. Moja koleżanka bierze od 3 miesięcy i schudła 11 więc jest ok. Brałam suplement diety ProSlimer. Tu jest artykuł, poczytajcie sobie https://myduolife.com/link/95d21bcd7e1372c3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kłamczuchy!!! Wstyd któż tak kłamie, zaraz sie poskarżę mamie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam tabletki Foreverslim. 12 kilogramów mniej w 3 miesiące kuracji jestem z siebie bardzo zadowolona, oczywiście nie obyło się bez diety i ćwiczeń z tego względu żę są to tabletki wspomagające odchudzanie.Ale mimo wszystko opłaciło się trochę pomęczyć aby teraz wyglądać tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic specjalnego nie trzeba robić przy braniu Slimunox.Jedz mniej nie obrzeraj się.Po trzech miesiącach kuracji nie powinno to być dla ciebie problemem.Nikt też nie powiedziała że raz na jakiś czas nie można pozwolić sobie na małe szaleństwo.Wszystko jest dla ludzi tyle tylko że z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feeee nie wierzcie w ta chemię. Płaca im zeby udawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nie chemia to najlepiej stosować coś co tej chemii nie zawiera, ale wszędzie przecież wypisany jest skłąd na opakowaniu Kochana, każdy odpowiada za swoje zdrowie i swoje potrzeby :) Ja mam swój cudowny suplement oparty na jagodach acai, o których w sieci nie znajdziesz złych informacji i jestem bardzo zadowolona ze swojej diety, bardzo szybko się do niej przyzwyczaiłam jak zobaczyłam pierwsze efekty po dość krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zamiast tych drożyzn wcinać rodzimą żurawinę, mniej jeść i na jedno wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to ten cudowny suplement? I co to są jagody acai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość wczoraj sa nie spotkałaś się nigdy w sieci z jagodami acai? To nawet ziaja promowała ich cudowne wlaściwości dla cery, cała seria z tym wyszła.. masz nawet na poradnikach http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/jagody-acai-nie-tylko-na-odchudzanie-wlasciwosci-zdrowotne-acai_39134.html a na odchudzanie to w ogóle totalne super właściwości antyoksydacyjne i przyśpieszające spalanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość wczoraj sa nie spotkałaś się nigdy w sieci z jagodami acai? To nawet ziaja promowała ich cudowne wlaściwości dla cery, cała seria z tym wyszła.. masz nawet na poradnikach http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/jagody-acai-nie-tylko-na-odchudzanie-wlasciwosci-zdrowotne-acai_39134.html a na odchudzanie to w ogóle totalne super właściwości antyoksydacyjne i przyśpieszające spalanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam na Foreverslimie dość sporo.Ale dla mnie większym wyzwaniem jest utrzymanie tej wagi niż jej utrata.Staram się jem tak jak przez ostatnie miesiące tyle samo ćwiczę.Na razie jest ok.waga nie wraca i mam nadzieję że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tabletki wspomagające proces odchudzania działają.Jestem przykładem na to że dzięki diecie i tabletkom można zrzucić zbędne kilogramy.Ja akurat brałam Foreverslim ale na rynku jest wiele różnych suplementów.Wystarczy wybrać takie które są bezpieczne dla zdrowia i zawierają tylko naturalne składniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą pracującą i żeby też oszczędzić czas na gotowanie i zakupy przeszłam na dietę od lightdiet. Wybrałam sobie wariant 1200 kcal który ustaliłam z dietetykiem. Na tej diecie jestem już od 3 tygodni i czuję że ubrania mam luźniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie Foreverslimu zaczęłam miesiąc po rozpoczęciu diety, która sama nie dawała takich efektów o jakie mi chodziło Ale wynik ostateczny po 3 miesiącach to 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem naprawdę zadowolona ze skuteczność Slimunox.Ja łykałam dwie tabletki dziennie ,do tego dieta.Przy systematycznym braniu efekty widać bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczny jest każdy pomysł aby stracić wagę. Jednak indywidualnie powinno zostać to rozpoznane. http://fizzyslim.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek mogę pochwalić się tym żę schudłam 13 kg.A udało mi się to dzięki tabletkom Foreverslim.Życie bez zadyszki i fajny wygląd jest na prawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jak dla wielu innych ludzi skuteczny okazał się Foreverslim.Spokojnie mogę powiedzieć że dzięki niemu znowu poczułam się atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×