Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia7890

Zrzucamy 5, 10, 15, 20 kg i więcej

Polecane posty

Gość asia7890

Cześć dziewczyny. Ile macie do zrzucenia? Bo ja 20 kg. Zaczynam od dziś z wagą 96 kg. W planie zdrowe posiłki regularne ćwiczenia i walka o samą siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Panna Anna
Ja mam do zrzucenia 44 kg ;) Zaczelam 2 tygodnie temu z waga 99kg, dzis 92kg. Teraz wychodze z Diety Warzywno Owocowej i przechodze na po prostu zdrowa diete. A od wrzesnia silownia. Mam nadzieje, ze do konca przyszlego roku sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7890
Anna nie za dużo te 44 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Panna Anna
Nie :( jestem niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ćwiczenia z masą ciała (kalistenika). Zaleta że można ćwiczyć w domu i nie trzeba specjalnego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 56
Wchodzę w to już od kilku dni przygotowuje się psychicznie nawet w sobotę wykonałam trening chody myslalam ze dziś tez zrobię ale powstałe zakwasy mi to uniemożliwiają spróbuję jutro . Musze zrzucić 10 kg . Obecnie waze 60 kg 155 cm wzrostu . 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7890
Anna skoro tak uważasz to powodzenia :-) Cześć Kaja :-) Dziewczyny macie jakiś konkretny plan? Bo mój to taki: regularne posiłki o stałych porach rano po śniadaniu jakieś ćwiczenia po południu rower lub spacer ograniczyć cukier będę pić tylko wodę i jeść więcej warzyw i owoców Zobaczymy czy to się sprawdzi, nie mam zamiaru stosować jakiś dziwnych diet albo się głodzić. Uważam że można jeść wszystko ale rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Panna Anna
Ja juz w zasadzie napisalam moj plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatki lata tez bylam na diecie. Wytrzymalam miesiac schudlam ok 4 kg. Z 57 na 53. Ale znowu przytylam....ech... moj plan byl taki jak poprzedniczki. Zero cukru,duzo wody I chleb tulip ciemny. Brak mi motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla wszystkich są ciuchy XS, ktoś musi jeść te słodycze bo kto jak nie wy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sa za duze upaly , zaczne od wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7890
Teraz są upały później przyjdzie jesień deszcze zimno później zima śnieg mróz i ciągle jakieś wymówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka9
Cześć! Chętnie bym się przyłączyła. Ważę 72kg przy wzroście 170 i wystarczyłoby mi na początek zejść do 65 :). Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7890
Witaj Maryśka. Masz konkretną dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 9 dzień na diecie Dabrowskiej, ale ja mam 47 kg do zrzucenia. Zaczynam od Dąbrowskiej, później 18 dni diety pomarańczowej, a potem 1000 kalorii. Ciekawe czy chociaż dietę Dąbrowskiej uda mi się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka9
Nie mam żadnej konkretnej diety. Zdecydowałam, że będę jeść tylko, gdy będę bardzo głodna. Oczywiście słodycze i inne nie wskazane rzeczy nie wchodzą w grę ;) Poza tym przydałoby się trochę poruszać, ale jakoś ostatnio ciężko mi się zebrać ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7890
Mi też ciężko czasem się zebrać ale staram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na ptasie mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Panna Anna
Ptasiego mleczka nie ruszam. Ani czekolady z lodowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×