Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicia -mizia

DOBRY KAMERZYSTA + WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kicia -mizia

szukam kamerzysty na wesele...warszawa 25.08.2007 mam juz jednego cena 1400(samo filmowanie)podobal mi sie film jaki kolezanka pokazywala ze swojego wesela;) ale zupelnie sie nie orientuje jak to z cenami takiej uslugi:)moze ktos ma namiar na dobrego w podobnej cenie:)???bo chce porownac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady- di
a ja szukam na 11sierpnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roska
cześć. mogę polecić ci dobrego kamerzyste, naprawde fajnie filmuje, montuje za ok.1200. w tym: blogoslawieństwo, kościol, impreza. napisz mi maila jak chcesz, to podam ci jego nr kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e88e
Polecam RECTIME PICTURES www.rectime.pl Extra , profesjonalna firma...dojeżdżają wszędzie w Polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????kamerzysta
Mialam slub w Rzymie i kamerzysta wziąl 2000 zl www.romabella.pl oni to zalatwiają na stronie filmik jak to wyglądalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalbakun
Ja korzystałem z www.kreativfilm.eu Są świetni bo mają ciekawe pomysły a do tego dobre ceny jak na Warszawe. Dojeżdzają też do innych miast w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalbakun
www.kreativfilm.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiak
Powinniście zwrócić uwagę przy wyborze kamerzysty na: - jakość filmu ( zweryfikować referencje oraz przykładowe realizacje) - cenę usługi Warto rozmawiać z kilkoma, kilkunastoma kamerzystami i ich weryfikować, to jedyny taki dzień w życiu! http://www.filmy-wesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSG
Właśnie szukałam tematu na forum, w którym mogłabym wystawić laurkę dla Nakręconego. A tu proszę, już jest pochwalony :-) Zdecydowanie nakrecony.pl - Adam Fabisz jest ekstra. Nagranie podzielone jest na dwie płytki - jedną z przygotowań, błogosławieństwa i ceremonii, drugą - z wesela. Nagrania są bardzo dobre, a montaż jest po prostu świetny. Co chwilę wybuchamy śmiechem oglądając film z wesela. Uchwyconych jest wiele momentów o których zwyczajnie nikt już nie pamiętał, a są piękne i często bardzo symboliczne, wzruszające. Do tego bardzo fajny teledysk. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MDMFoto jest z Warszawy, zrobili nam film i fotoreportaż + plener. Jak dla mnie rewelacja. Jak chcesz to mogę c***odać bezpośredni telefon do gościa. Świetnie się sprawdził, film ponownie sobie co jakiś czas przypominamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no k***a nowe limuzyny arem i aleksandrus, pewnie wynajeli tę samą agencję reklamy co md foto cos tam g***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fabisz z nakręconego też ostro tu działa incognito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspominał o MDM Foto - bardzo miła współpraca, dostaliśmy to do chcieliśmy. Korzystaliśmy z foto i filmów. Film mamy cześciowo w sieci wrzucony więc jakby co zostawiajcie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cały MDM foto to pewnie sam sobie pozytywne komentarze pisze. Przecież to co oferują, to jednym słowem TRAGEDIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania misiak
Up -> to co robią ma bardzo wysoki poziom, korzystaliśmy i z fotek i z video. Nie pomawiaj czegoś, o czym nie masz pojęcia, bo możesz jedynie za coś takiego skończyć z procesem. Myślcie trochę ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tym procesem to jest żart miesiąca, gratulacje :P Od kiedy to nie można wyrazić własnego zdania na temat zdjęć, które sami zresztą reklamujecie? Czy to się Wam podoba, czy nie, musicie liczyć się z krytyką. Zwłaszcza że krytyka jest uzasadniona, bo te zdjęcia są bardzo, bardzo słabe. Zamiast straszyć, radzę się podszkolić w fotografii, na dobre Wam wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, kolegom z MDF-u się pomyliło, że zyją w czasach stalinowskich hahahah :D Skończylibyście z tą tanią ściemą, za reklamę wprost nikt by z was nie szydził, albo jak byście robili faktycznie dobre rzeczy, ale ani jedno ani drugie tu nie ma miejsca. WSTYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie pomawiaj czegoś, o czym nie masz pojęcia, bo możesz jedynie za coś takiego skończyć z procesem. " --- A za nachalną reklamę w prawie każdym wątku o fotografii/video powinno się banować. Myślicie, że ludzie są tak naiwni? Pod przykrywką zadowolonej panny młodej można ..... w cukierek zamienić. Wy wyskakujecie z sądami, to ja z kolei poproszę o wysłanie mi przeprosin za to, że wprowadziliście mnie w błąd pisząc o bardzo wysokim poziomie Waszych usług, co wzmogło we mnie chęć odwiedzenia Waszej strony. A to z kolei spowodowało, iż musiałem katować swoje oczy zdjęciami i filmami, które z wysoką jakością nie mają nic wspólnego i straciłem swój cenny czas. Czuję się urażony i żądam odszkodowania za straty moralne jakie w związku z powyższym poniosłem ;) Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest i ja również!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja też żądam kuchwa przeprosin, obrazacie moje poczucie estetyki, przez was pokłóciłem się dziś żoną i jutro będę miał przej****** pojutrze ona, a nasze dzieci cały czas i kto nam za to zapłaci?? No kto wy tępę c****** ?e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivvianna 84
A ja bardzo gorąco polecam MDM foto&video, z powierzonego zadania wywiązali się w 100% a nawet lepiej, wszyscy nasi znajomi są zachwyceni, a co najważniejsze nawet ksiądz proboszcz ich docenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a co najważniejsze nawet ksiądz proboszcz ich docenił." x No tak, to jest argument nie do przebicia! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda para
Zdecydowanie możemy polecić kamerzystę na wesele i inne imprezy z Warszawy -Adam Fabisz - www.nakrecony.pl , facet zna się na swojej pracy poza tym udziela sporo praktycznych wskazówek w tak stresującym dniu :) Możemy polecić z całego serca, można ze wszystkim się dogadać, oby tylko takich ludzi spotykać w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLGAIKAROL
My również polecamy Adama Fabisza "nakręcony". Współpraca z Adamem to wielka przyjemność oraz ogromny profesjonalizm. film wyszedł fenomenalne !!! Atmosfera podczas sesji była luźna i swobodna. Wielkim zaskoczeniem było użycie do naszego filmu quadocoptera dzięki któremu mieliśmy wspaniałe ujęcia z góry. Prócz wspaniałego filmu z naszej uroczystości oraz pleneru w wodzie gratisowo Adam zrobił nam zaproszenie ślubne w formie klipu. Jeszcze przed kręceniem filmu Adam uważnie wysłuchał naszych oczekiwań i spełnil je wszystkie co do jednego! Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy współpracować z NAKRĘCONYM :d Olga I Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisias
A widziałaś już galerię filmów z studia multi-media viedo-foto ? Jeśli nie to polecam http://www.multimediavideo.pl/galeria/filmy według mnie bardzo fajna oprawa, w końcu taki film ma się na lata, więc musi się podobać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliska12
A ja polecam www.wyjatkowykamerzysta.pl - indywidualne podejście do filmu i świetne teledyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczciwie mogę polecić p. Marcina Idziaszka Wonderdream, profesjonalny w każdym calu, pomysłowy i oryginalny... Efekty są przepiękne, film otrzymaliśmy bardzo szybko, jesteśmy zachwyceni.. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwinia1
Mogę podrzucić skrót filmu realizowanego przez ekipę Bycze Filmy z zaręczyn https://www.youtube.com/watch?v=Tv1QEdPG6RA Bardzo mi się podoba, wykonanie, praca kamery, dobór muzyki - mistrzostwo, mało kto jeszcze potrafi robić takie ładne filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×