Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia915

Drugi ślub i (wesele) ?

Polecane posty

Gość Basia915

2 lata temu wyszłam za mąż. Moje małżeństwo praktycznie nie istniało, rozstaliśmy się miesiąc po ślubie. Potem szybki rozwód. Mieliśmy ślub kościelny i fajne wesele. Niestety nie udało się, ale nie skreśliłam mężczyzn z powodu swojego niepowodzenia. 1,5 roku temu poznałam wspaniałego mezcZyzne, człowieka który mnie kocha i dba o mnie. Niedawno się oświadczył i planujemy ślub. Na pocZatku myślałam ze wesele może być krępujące. Jednak po przemyśleniu uznałam ze marze by uświetowac ten dzien. Mój narzeczony bardzo chce wyprawić wesele i jego rodzina nie może się doczekać by ucZcic ten dzien. Niestety moi rodzice nie wyobrażają sobie byśmy organizowali wesele, mówią ze wstyd, nie wypada i nikt nie przyjdzie. Oświadczyli ze ich nie będzie. Co ja mam robić ...? Jak wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast rodziny ponownie, to rodzice i więcej przyjaciół? W sumie dziwnie. Niedawno wszyscy przecież bawili się na twoim weselu. Mój mąż też jest po rozwodzie. I sama nie wyobrażałam sobie drugiej dla niego imprezy, jakiegoś porównywania przez rodzinę itd. Wzięliśmy wyjazdowy ślub. Tylko my i świadkowie. I po latach nadal jestem zadowolona z tej decyzji. Ale nie każdy tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×