Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aisza

fototyp

Polecane posty

czy ktos z was zna ta firme fotograficzna i moze sie wypowiedziec na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli facet, który robi tam zdjęcia nazywa się Sebastian Małysa, to ja się mogę wypowiedziec i zachwalic;). (chyba, że to nie ta firma, nasz gosciu był z cieszyna) Wziął 330zł za takie zdjęcia, ze szok! Poza tym ilość zdjęć ogromna-już mi się nudziło pod koniec ogladania, mimo, że to nasze wlasne zdjecia. Same pozytywy i tyle ale się nie rozpisuje, bo może rozmawiamy nie o tej samej firmie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ta firma jest z cieszyna! co mozesz jescze powiedziec? a ktory pakiet braliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablabalba
wlasnie zna ktos tego fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, nie wiem, który pakiet... Po prostu obejmowało to reportaż z przygotowań, cały slub, zdjecia w plenerze i studyjne i wesele i do oczepin;). Facet generalnie bardzo symaptyczny-taki młodziutki...Bałam sie tego jhaki będzie, bo w końcu spędził z nami caaaały długi dzień. Ale było bardzo miło i wesoło;). Sam ustawiał do zdjęć, ale tez bardzo uważnie słuchał tego, co mówiłam przed ślubem (tj. jakiego rodzaju zdjęcia lubię, co jest dla mnie ważne na tych zdjęciach, itp) i pozwalał na pełną dowolność;). Fotograf miał profesjonalny sprzęt, czyli także przenosne studio (lampy i te sprawy), więc zdjęcia wyszły piękne! Po ślubie dostalismy zdjecia w albumie - nie jakimś tanim za 4zł, tylko porządnym, pieknym albumie - i na płycie ok. chyba 200zdjęć + prezentacja z podkładem muzycznym. Wszystko bardzo dobrej jakości;). Super naprawd polecam, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze powiedzieć, że wg mnie zdjęcia z jego strony nie oddają tego, jak pieknie zdjecia potrafi zrobić;). Wg mnie na stronie nie zamiescił akurat tych najlepszych;). No i jeszcze dodam, że dojeżdza bez problemu, nawet parę ładnych miast dalej;). My mieliśmy ślub w Katowicach i nie było dla niego problemu, żeby dojechac-zimą dodam (w lutym tego roku);). Bałam sie trochę tych zdjęć w plenerze zimą, że aprat sobie nie poradzi z odbiciem od śniegu, ale zdjęcia sa piekne:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za twoja wypowiedz porozmawiam z narzeczonym i zobaczymy czy jemu rowniez bedzie odpowiadac bo mnie sie osobiscie bardzo podobaja jego zdjecia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×