Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wewer

ile kosztuje materiał na suknie

Polecane posty

Gość wewer

Najbardziej mnie interesują koronki :) Krawcowa mówiła coś o 300 zł za metr, google nie pomogło, w pasmanteriach takich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na allegro
ja ostatnio kupiłam taftę. 12 zł za metr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dys tajm in orendż
a chcesz mieć całą w koronce? Może udałoby sie oszukac i kupic gumokoronkę:) w zależności od grubości kosztują od 8zł do 30zł za metr ja kiedyś kupowałam czarną koronkę to płaciłam 50zł za metr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio chodziłam po Krakowie za koronką dla siebie. Ceny tak od 18 do 120 zł., w jasnych koronkach jest dość duży wybór. 18 zł. kosztuje taka elastyczna koronka o której ktoś wyżej już pisał. Ja szukałam bordowej i w końcu wzięłam haftowany tiul, bo to mi najbardziej pasowało. 30 zł. za m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Jak Jesteś z Krakowie to na filipa są ładne koronki ale z 300 z metr to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zapytaj sie kilku krawcowych o rade napewno beda wiedziec gdzie najtaniej:) POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wewer
wejdż na forum Wizażu , tam dziewczyny pisałay o koronkach , dobrej jakości koronka kosztuje ok 300 zł za metr , ale krawcowe doradzają haftowany tiul , jest tańszy i wygląda pięknie , lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewer
dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
wpisz w googlach hurtownie z tkaninami,koronkami do sukni slubnych..ja tak szukalam z rok temu bo zachcialo mi sie koronki ze zlota nitka na gorset i spodnice do wyszycia krawcowe mialy ciezko dostac gdzies taka bo przewaznie wszedzie sa biale lub srebne koronki i dodatki do sukni,ale na szczescie w koncu dopadly gdzies taka koronke bo jak uslyszalam jak dzwonilam po tych hurtowniach ile kosztuje za glupi metr to mialam dosc najtansza babka powiedziala mi chyba cos z 250zl.do 300zl. no i w gore..krawcowa kupila mi tez cos w tej cenie...masakra... koronka jest chyba najdrozsza,jeszcze tafta inteligetna,tiule itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostanio zapłaciłam za materiał na CAŁĄ suknie 500zł. Z tego co mi wiadomo to koronka kosztuje ponad 200zł za metr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Dawniej gdy ktoś chciał mieć nowe ubranie, najpierw musiał zakupić odpowiedni materiał. Dopiero posiadając go szedł do krawca, który wykonywał określoną część garderoby.http://gs.mragowo.pl/tkanina-na-sukienke/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×