Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aagaa24

Młodzi tylko we dwoje jadą autem do kościoła?

Polecane posty

co myslicie o pomysle, zeby mlodzi tylko we dwoje jechali do slubu?? podoba nam sie auto (kabriolet), który nie ma miejsca na 4 osoby :( w dodatku swiadek nie ma prawajazdy, a swiadkowa to taki \"niedzielny\" kierowca... takze bysmy musieli w 5 os jechac i wtedy nie wiem jak z suknia sie zmieszcze :( jak powiedzielismy o pomysle rodzicom to uslyszelismy \"ze jak to tak, ze chyba nie ladnie...\" co Wy myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyh
zrobicie jak uwazacie ale wydaje mi sie ze swiadek powinien kierowac a jak nie ma prawa jazdy kto kogos poprosic, w sumie takie zwyczaje panuja gdzie niegdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Moim zdaniem możecie w dwójke jechać, a świadkowie niech jadą za wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
za jak za, ja bym polecała żeby świadkowie pojechali przed wami, dopilnowali gości, sprawdzili jeszcze raz czy wszystko zapięte na ostatni guzik... poza tym świadkowa musi być na miejscu przed Tobą albo najpóźniej razem z Tobą, żeby Ci choćby pomóc z kiecką przy wysiadaniu z samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak bede jechac ze swoim przyszlym mezem naszym samochodem i niepotrzeba mi nikogo wiecej chociaz jest duzy i sporo ma miejsca (audi a4) to jednak nie chce zeby ktokolwiek jechal w nim a moj nie chce slyszec zeby ktokolwiek mogl prowadzic jego fure :P takze pomysl super a co myslicie o orkiestrze grajacej przed blokiem?? bo mnie osobiscie ten pomysl sie nie podoba i generalnie to nie wyobrazam sobie jak jacys faceci graja na akordeonie przed blokiem i sasiedzi az wychodza na balkon zeby poogladac niecodzienne zjawisko. Nie lepiej bez tej orkiestry?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super. Ja też tak będę jechała naszym samochodem. Bez ceregieli, po co kierowca, a co nie potrafimy zaparkować czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tą orkiestrą - masakra!!! W życiu bym się nie zgodziła! Ale jestem w komfortowej sytuacji bo zmieniłam miejsce zamieszkania i jestem tu prawie anonimowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do linka555 dobrze ze masz takie same zdanie jak ja bo juz myslalam ze to taka trdycja z tymi grajkami przed blokiem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jechala do slubu z moimi rodzicami-nawet nam do glowy nie wpadlo wnikac czy to wypada czy nie-prosta sprawa,akurat tata ma fajne auto wiec nie musielismy wypozyczac.ale jesli macie opcje z cabrio to nie zastanawialabym sie ani sekundy-super pomysl:) to WASZE wesele,WASZ pomysl,WASZ wybor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*jechalam co by dziwnie nie wygladalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×