Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odwóz gości weselnych

Polecane posty

Gość gość

Witam Za dwa tygodnie wychodzę za mąż. Wszystko już mamy dopięte na ostatni guzik. Przynajmniej tak myśleliśmy. Od paru dni nie daje nam jednak spokoju jedna myśl. Jesteśmy z Radzionkowa, wesele mamy w Tarnowskich górach i większość gości z Radzionkowa, Bytomia i Katowic. Wesele takie średniej wielkości 90-100 osób. Zastanawiamy się nad powrotem gości z wesela do domu. Wiadomo spod kościoła na sale zamówiliśmy autokar, część gości będzie zmotoryzowanych więc wróci bezpiecznie do domów. Lecz dla reszty gości chcielibyśmy zapewnić transport powrotny żeby nikt nie wracał po "jednym piwie" i też żeby po odwozić starsze ciotki babki itd, osoby które będą opuszczały salę wcześniej ze względu na wiek itd. Cała rodzina i znajomi będą na weselu wiec nie mamy żadnego kierowcy. Czy macie może jakieś namiary na kogoś kogoś kto mógłby nam pomóc. Oczywiście szukamy kierowcy z samochodem. Samochód nie musi być najnowszy. Ma być sprawny i w 100% bezpieczny no i kierowca sprawdzony. Pomóżcie nam bo nie mamy już pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypowiadam się , dla mnie to dziwne, żeby młodzi załatwiali transport. Zapraszacie chyba dorosłe osoby, więc powinni sami coś sobie zorganizować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby co tu takiego dziwnego ? To gość po całonocnej zabawie , wypiciu kilkunastu kieliszków wódki ma wracać swoim autem do domu czy też lepiej zostawić pod drzewem ? Byłam 2 tygodnie temu na weselu . Młodzi zapewniali transport - z kościoła na salę , potem sali do domów.Tak samo w dniu poprawin. Zastanów się ile gości będzie chętnych na taki transport,może taniej i lepiej będzie się opłacać wynając autobus lub większy bus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Radzionków czy Bytom nie leżą aż tak daleko od Tarnowskich Gór ;) Jak goście będą chcieli przyjść to i załatwienie transportu nie będzie dla nich problemem. Ja chodziłam na wesele gdzie musiałam i 20 km dojechać i nikt nie pytał mnie czy mam czym jechać czy nie, więc z narzeczonym nie załatwiamy nikomu transportu. Ale to w dużej mierze zależy jak jest u Was w rodzinie, tj. jak inni załatwiali Ci transport do domu po zabawie, to faktycznie dobrze jest również im go zapewnić, ale jak nie, to bym nie załatwiała - generacja niepotrzebnych kosztów. Co do najtańszych rozwiązań - najlepiej poproście jakiegoś znajomego, który ma prawko i/lub samochód o możliwość rozwożenia gości po imprezie - wyjdzie taniej niż jakaś firma przewozowa/ taxi a jak macie własny samochód to jeszcze taniej bo możecie do pełna zatankować i myślę, że spokojnie Wam wystarczy :) Koleżanka mojej siostry poprosiła jednego z gości weselnych, który był niepijący, czy w ramach prezentu nie mógł by zostać takim "kierowcą" i po imprezie porozwozić gości do domów. Nie było problemu :) Kolega porozwoził własnym samochodem, nie biorąc żadnych pieniążków za benzynę a prezent również dał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz żeby zgłosił się jakiś kierowca to podaj nr maila chociaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas transport załatwialismy poprzez wynajem taxi - bez problemu wszyscy mogli się wybawić jak chcieli i wrócili do hotelu bezpiecznie. Tu zmawialiśmy transport - http://www.taxi.krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmijcie gościom wygodny autokar. My tak zrobiliśmy, korzystając z przewoźnika http://www.asik.com.pl/ wesele było bardzo udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My do transportu gości na ślub i wesele wynajęliśmy wygodny bus z firmy www.sprintbus.eu z Tomaszowa Lubelskiego. Nasi gości bardzo chwalili transport i całą organizację wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystaliśmy z firmy www.artour.pl. Bardzo dobra ekipa, zajela się swietnie naszymi gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można to ogarnąć w bardzo prosty sposób, i wcale nie kosztuje to specjalnie wiele, proszę - http://www.dar-trans.pl/wynajem-busow W naszym przypadku transport musiał być zorganizowany. Goście mieli zbyt daleko do domu, a impreza dojazdowa w takiej formie, to żadna przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poszukać na www.oprawa.gdziewesele.pl/Auto-do-slubu/ znajdziesz tam bardzo dużo firm i na pewno z Twojej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi koleżanka poleciła tą firmę z Gołkowa , która mieści się na ulicy łąkowej. Ja kontaktowałam się przez maila ania.dymowska@gmail.com i numer telefonu 508-616-144. Moim zdaniem warto bo mają bardzo ładne autobusy i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaGosia88
Tak naprawdę chyba najpopularniejszym rozwiązaniem jest nadal wynajem busów, bądź też autokarów. Niemniej jednak jeżeli chodzi o Białystok, tutaj można także skorzystać z bardzo fajnej opcji jaką jest odprowadzanie samochodów w Białymstoku i okolicach z http://www.facebook.com/pokielichubialystok . Przy czym jeżeli zdecydujemy się pojechać na wesele, czy inną imprezę własnym autem, a jednak za zdrowie Pary Młodej chcielibyśmy wznieść kilka toastów, tutaj nie musimy martwić się o powrót do domu. Przyjadą po nas dwie osoby i nie tylko dzięki nim bezpiecznie dotrzemy do domu, ale wróci też nasz samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra szczecińska firma transportowa, z której my wynajmowalismy autokar na przwóz gości (mają też busy) to http://www.norbis.pl/ Autobus nowy, dobrze wyposażony, w dobrym stanie, kierowca bardzo miły no i sama stawka tez ważna a ta była całkiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie firmę http://www.emkatrans.com.pl/ U nas dobrze się sprawdzili. Solidni i terminowi, bezpiecznie jeżdżą. Co do cennika to tez było przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×