Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KATY

rozwod bez orzekania o winie

Polecane posty

Gość KATY

witam mam problem chce wziasc rozwod bez orzekania o winie tak bedzie chyba najszybciej.niemam dzieci .od trzech lat jestem mezatka po slubie okazalo sie ze moj maz naduzywa alkoholu,nieobchodza go sprawy przyziemne i stal sie bardzo agresywny nawet doszlo do pobicia.w tej chwili on jest za granica niemam z nim czestego kontaktu od 3 miesiecy.chce wniesc pozew o rozwod teraz ale niewiem czy bez jego obecnosci taki rozwod moze sie odbyc.nie mam nawet jego adresu zamieszkania .prosze o wskazowki -wszystkie rady prosze pszesylac na moja poczte z gory dziekuje.KATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulijanka
Proponuje jednak rozwód z orzeczeniem jego winy, nadużywa alkocholu, straci pracę, będzie miał prawo do twoich alimentów jak nie będzie orzeczenia winy.Przemyśł to. I najlepiej idz po porade do adwokata.Takie sondażowe porady są często bezpłatne.Jak u ciebie z kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice dostali z orzeczeniem o winie po roku . Ale bylo warto. Pewnie by było wszystko szybciej gdyby sie nie spierali co jej a co jego :) moja poprzedniczka ma racje,koniecznie z winą jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulijanka ma rację
lepiej przejsc przez rozwód z orzekaniem o winie, niż później łożyć na flaszki dla pijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jak nie znasz jego adresu zamieszkania to nie da się tego załatwić bo muszą chyba nie wiem wysłać papiery pod jakiś adres. A tym bardziej jak jest za granicą i na przykład \"na czarno\" to nie da rady się go zlokalizować. Tak mnie się wydaje. Idź najlepiej do prawnika on Ci najlepiej doradzi. Też jestem zdania, że powinnaś z orzekaniem o winie, tym bardziej jeśli nie wiedziałaś przed ślubem o jego nałogu. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetli
to że nie znasz jego adresu to nie problem, sąd wyznaczy dla niego kuratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×