Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okruszek25

Slub cywilny z weselem na 30 osob, jaki prezent kupic?

Polecane posty

Nie mam pojecia co kupic kuzynce na slub cywilny...w koncu to przeciez normalne wesele tylko mniejsze. Prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka123654
prezent taki, jaki kupiłabyś gdyby wesele było na 100 osob.... przyjelo sie ze daje się tyle, aby pokryć koszt "talerzyka", ale to zalezy od Twojej sytuacji. teraz nie wypada dać od pary mniej niż 300-400zł, bądź też fajny prezent - ale to zależy od tego czy miszkają już na swoim, co mają, czego nie ;) -trudno więc doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Para mloda juz sa na swoim, wiec pewnie kase by woleli, wlasnie zamierzalam dac normalnie pieniadze tak jak dla kazdego na slub koscielny, a ciotki sie pultaja, ze jak cywilny to co innego, ale oni przeciez robia wesele i sie musza wykosztowac jak kazdy inny, tyle ze jest to male wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast "przysługi" piatego kompletu poscieli dajcie im kase do koperty. Ja mojemu kuzynowi i jego zonie wykupilam voucher na weekend w gorach, ale upewnilam sie wczesniej czy to im pasuje, zalezy jakie macie realacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli są już na swoim to raczej nie kupowałabym niczego, a dała pieniądze, by kupili sobie, coś czego jeszcze nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
talerzyk kosztuje przeciętnie 5 zł to trzeba dac 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorka24
Albo dać kopertę, albo gustowny serwis do kawy. tego nigdy mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej dalej
Szkoda, ze panuje jeszcze przekonanie, ze slub cywilny to nie slub i prezent moze byc mniejszy nawet jesli jest wesele. Ja na Twoim miejscu nie przejmowalabym sie uwagami cioc itp. Bylam na weselu w maju i tez jak powiedzialam ile chce dac parze mlodej to uslyszalam, ze za duzo. Wkurza mnie to, bo to przeciez moja decyzja i jesli mam ochote dac taki prezentu lub taka ilosc pieniedzy to jest to moja sprawa. Skoro para mloda mieszka na swoim dalabym im pieniadze lub podpytala co chca dostac jesli masz z nimi dobry kontakt. Moze planuja kupic jakas konkretna rzecz i wtedy mozesz podpytac sie o model i kupic jako prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej dalej
Zapomnialam! Prezent w postaci wycieczki jak dla mnie jest super sprawa, ale najlepiej omowic to z para mloda, aby prezent byl trafiony. Osobiscie nie podobaja mi sie prezenty typu kieliszki z grawerem, obrazy, karykatury, jakies figurki itp, ale co kto lubi. Niektorzy lubia takie rzczy i byliby zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_1980
Witam, jak wszyscy, mamy problemy z tym co kupić innym na prezent. Jest swietna stronka, w sumie dopiero co powstala, gdzie mozna sprawdzić podejrzec co kupuja inni, ale tez mozna dodawac swoje wlasne pomysly www.mypartyproject.com . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysłem są vouchery. Ja polecam wejście do escape roomu New World 22. Super klimat i wspaniała okazja do sprawdzenia się w roli detektywa. Jest 0,5 roku na wykorzystanie więc młodzi wybiora się kiedy chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiaty, pralinki, karty podarunkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, zgadzam się z powyższym. Dobrym pomysłem jest voucher, na swoich stronach mają nawet kategorie dla ślubów cywilnych, więc chyba się trochę znają na temacie. https://www.podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/prezenty/na-slub-cywilny/ Naprawdę fajnym prezentem jest sesja zdjęciowa, ale trzeba się dogadać z innymi gośćmi aby nie powielić prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×