Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świadkowa

świadkowa organiuzuje wieczor panienski to kto...

Polecane posty

Gość świadkowa

organizuje wieczor panienski to kto placi?ja czy kazdy za siebie?pomozcie ,prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaa
zależy jak się dogadacie, gdzie to bedzie, no i najważniejsze czy Cie stać, bo przecież nie pójdziesz do providenta, bo slub kumpeli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
powiem co widziałam. Od zawsze Młoda zparasza panny swoje kolezanki np na przyjęcie do klubu czy tez w domu robi usiebie coś jak urodziny. W ameryce robią kolezanki takie przyjęcie i płaca itp. Tu to się nie przyjmuje chybaze masz grono przyjaciółek i namówia sie by ci zrobic niespodziankę, no ale na takie coś bym nie liczyła, bo komu sie chce? Kazdy czeka na zaproszenie urodzinowe, czy panieńskie. Przychodza z prezentami, ty stawasz wino, czy szampana, sałatki, ciasta, ty płacisz. Tak jak przy urodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
jak laski dostana zaproszenie od ciebi to niektóre te odwazne striptiera zaprszają :) one płacą . No ale zalezy od ludzi. Mozesz zaprosic do kawiarni, poczestunek i juz. Bez ceregieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadkowa
a jak z wieczorem panienskim oragnizowanym w clubie? czy my (swiadkowa i panna mloda) maja sie jakos dogadac, jesli chodzi o koszty, czy raczej to lezy po jednej ze stron? dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
moja świadkowa jest o 600km stąd:) to nie robie panieńskigo. a jak ty robisz panieński to płacisz a jak świadkowa chce pomóc to pomoze a jak się wypnie to wypnie. Nie ma co zmuszac i prosic o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ethan
zawsze w moimgronie - koleżanki organizują wieczór panieński i oczywiscie za nieg płaćą panna młoda ma na głowie slub a nie szuksnie po necie striptizerów czy kogo tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
no jak sie kolezanki zgadają i dogadają to fajnie jakby zrobiły i zaprosiły. Wszystko zlezy od nich czy się domysla i czy nie będą jednak oczekiwały od ciebie zaproszenia:) na ten panieński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co na taki wieczór sie kupuję ja ide do mojej przyjaciólki i jak co sądzicie? Ksiazka Kamasutra, bielizna, dureks play pomysł koleżanek z pracy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghsk
mnie sie wydaje , ze swiadkowa organizuje , a co do kosztow to wszystkie oprocz panny mlodej robia sciepe; panna mloda powinna zostac poinformowana , ale nie za wczesnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghsk
bo idea tej imprezy to taka , ze kolezanki chca sie nacieszyc swoja kolezanka zanim ja oddadza facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghsk
ale jak swiadkowa nie wpadnie na to , to panna mloda moze zrobic male przyjatko u siebie (ale bez zadnego nie wiadomo czego , ciasto , kawa , owoce i winko) , a potem mozna sie przeniesc do knajpy , ale placi kazdy za siebie, bez jaj , juz wystarczy tych kosztow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghsk
tu glownie chodzi o plotki i wspominki , a nie o zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaaa88
no dobrze to jesli idziemy do klubu i ja jako swiadkowa mam wszo zorganizowac (tak mi panna mloda powiedziala) to musze placic za wszystkich? Czy moze jakos sie z jej kolezankami dogadac (nie znam ani jednej) albo z panna mloda?? co robic? Nie stac mnie na takie wydatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizuje wieczory panienskie. Jesli nie masz czasu zajac sie przygotowaniami, a Panna Mloda to ktos specjalny, oddaj sie w rece specjalisty! Profesjonaly koordynator imprez zatroszczy sie o najdrobniejszy szczegol, a Ty bedziesz miala spokojna glowe przez caly wieczor (o ile babelki nie zaczna dzialac za szybko:P). Wybierz pomysl na impreze z naszego bogatego wachlarza i przezyj niezapomniana noc ze swoimi przyjaciolkami. W takich chwilach ogranicza nas tylko Twoja wyobraznia:) zapraszam na konsultacje:) StarDust@hot-shot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do clubu to se możesz drawnąć
karem co najwyżej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zapraszam osoby na wieczór pańienski jako Panna Młoda...ja płacę. Nie pozwolilabym zeby ktoras z moich kolezanek płaciła bo wtedy to nie jest wieczor panienski tylko wspolna impreza. Na weselu daje się pieniążki. Na wieczór panienski dziewczyny zrzucaja sie na jakis prezent a za jedzenie,alkohol płacę ja jako Panna Młoda. Taki wieczór nie jest obowiązkowy więc jeśli kogoś nie stać na to żeby go zrobić i za niego zapłacić niech odpuści sobie jakieś zrzuty kasy. Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×