Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hanama

ciągłe zmiany grafiku

Polecane posty

Hejka! Ja nie wiem czy nikt z góry nie widzi co się dzieje z naszymi grafikami?! Powiedzcie czy wszędzie na sklepach jest tak że grafik zmienią się codziennie bez żadnych przyczyn? Tzn. nikt nie zachorował, nikomu nic nie wypadło, nikt nie ma nagłego wyjazdu tylko od "tak sobie" zmienia się i zmienia. Jak wrócisz z pracy to masz siedzieć na telefonie czy aby czasem ktoś nie zadzwoni że masz nagle inaczej przyjść bo jak nie odbierzesz to masz zrypę że się nie można do Ciebie dodzwonić. Bywa i tak że czasem też nie poinformują że się coś zmienia, ale wtedy to Ty sobie źle popatrzyłaś i masz problem. Wiem, w każdej pracy każdy na coś narzeka, ale jeśli chodzi o grafik to wszędzie są układane na cały miesiąc albo chociaż tydzień a tu nie może być. Ludzie, szanujmy się. Każdy ma swoje życie i jakoś sobie plany układa, czasem coś się zmieni no ale żeby nie codziennie!!! Z nikim się nie umówisz-bo nie wiesz jak pracujesz, do lekarza nie pójdziesz-bo nie wiesz jak pracujesz, na zakupy nie pojedziesz- bo nie wiesz jak pracujesz...ileż tak można?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość throat that bitch
nic tylko kupić łóżko i nocować u Niemca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość throat that bitch
pewnych rzeczy się po prostu nie da zmienić /oprócz grafiku w rossmanie :D / lub nie ma się na nich wpływu /grafik rossmana :D / kochana :D dla mnie to też jest chore, ale jak temu zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kasienkaa-
sposób informowania o grafiku powinny określać przepisy zakładowe. W przepisach nie uregulowano sposobu informowania pracowników o grafiku. Zwykle przyjmuje się, że najlepiej jest ten sposób określić w przepisach zakładowych. W żadnym przepisie nie ma regulacji zabraniającej informowania pracowników o grafiku poprzez tablicę ogłoszeń. Rozkład czasu pracy powinien zostać określony w przepisach zakładowych (układzie zbiorowym, regulaminie pracy lub obwieszczeniu). Stąd, zmiana rozkładu odbywa się w sposób przewidziany dla zmiany tych przepisów (co m.in. zakłada poinformowanie pracowników w sposób przyjęty w zakładzie pracy na dwa tygodnie przed wejściem w życie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem cos o tym - u nas tak samo, z dnia na dzien sie zmienia, raz juz byłam pod sklepem jak dostalam tel ze mam przyjsc za kilka godzin i co?? i trzeba bylo do domu szorowac z powrotem na koniec miasta i wszelkie plany poszly w łeb. tez mam dosc tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23dr
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki temu projektowane przez nas strony www są dopasowywane do profilu działalności naszych klientów http://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsa
Profesjonalna reklama Lublin to najlepszy środek na poprawienie pozycji firmy, a także zdobycie większej ilości odbiorów. Za jej pomocą można powiększyć własne zyski i osiągnąć sukces. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×